همه چیز در مورد ارز کیشو اینو | KISHU INU

2021/12/30 محسن حبیبی 0 دیدگاه بازدید

معرفی کامل ارز کیشو اینو

ارز کیشو اینو در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. این ارز در ابتدا پیشرفت چشمگیری نداشت به همین دلیل افراد زیادی با آن آشنایی نداشتند؛ اما امروز این ارز دیجیتال پیشرفت‌های زیادی کرده است به نحوی که فعلان فضای ارزهای دیجیتال به‌خوبی آن را می‌شناسند. از جمله عوامل مؤثر در بیشتر شناخته شدن کیشو اینو نوسانات دوج کوین است که در مدت اخیر اتفاق افتاده است. در خصوص نوع ارتباط کیشو اینو با دوج کوین می‌توان گفت این دو رابطه‌ای مثل دو برادر دارند. به اصطلاح می‌توان کیشو اینو را برادر کوچک دوج کوین دانست. به‌طور کلی چندین ارز دیجیتالی از دوج کوین الهام گرفته‌اند که ارز کیشو اینو یکی از آن‌ها است. در خصوص لوگو ارز کیشو لازم به توضیح است که برای انتخاب لوگو خود هم از دوج کوین الهام گرفته است و همانند دوج کوین از تصویر سگ برای طراحی لوگو خود استفاده کرده است. معاملات آن هم قوانین خاص خود را دارند‌. از جمله قوانین معاملات کیشو می‌توان به این نکته اشاره کرد که در هر معامله‌ای که انجام می‌شود ۲ درصد از معامله انجام شده را در بین دارندگان توکن تقسیم می‌کنند. در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد ارز کیشو و  خرید ارز کیشو می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا پایان با ما همراه باشید.

کیشو اینو چیست؟

ارز دیجیتال کیشو اینو

کیشو اینو یک ارز الهام گرفته شده از دوج کوین است. آن را می‌توان یک ارز تازه تأسیس دانست. به‌طور کلی خرید ارزهایی که تازه تأسیس محسوب می‌شوند و سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها به نوعی سرمایه‌گذاری پر ریسکی محسوب می‌شود. ریسک این نوع سرمایه‌گذاری سبب شده تا سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در آن زمینه نیاز به دقت و توجه بیشتری داشته باشند. به عبارتی بهتر باید گفت اگر قصد سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای تازه تأسیس را دارید، بهتر است در ابتدا در مورد آن‌ها و احتمال ریسک سرمایه‌گذاری آن‌ها تحقیق کرده و اطلاعات کافی را به دست بیاورید. جمع آوری اطلاعات در مورد نوع سرمایه‌گذاری و ریسک آن سبب می‌شود تا سرمایه‌گذار، سرمایه‌گذاری آگاهانه‌ای داشته باشد. با توجه به این توضیحات در مورد انگیزه اولیه تأسیس کیشو اینو می‌توان گفت که کیشو اینو به این دلیل تأسیس شد که میم کوین‌های موجود چشم انداز امیدوارکننده‌ای نداشتند. به بیانی دیگر سرمایه‌گذاران به دلیل بالا بودن ریسک سرمایه‌گذاری در مورد آن‌ها علاقه‌مند به خرید این دسته از ارزهای دیجیتال نبودند. همه این عوامل سبب شد تا تیم تخصصی برای ایجاد یک ارز واقعی KISHU INU را راه‌اندازی کنند.

ویژگی کیشو اینو

مهم‌ترین ویژگی ارز کیشو اینو که سبب توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران به آن شده است، هزینه کم آن هست. کیشو اینو دارای یک قابلیتی است که سبب کاهش هزینه آن می‌شود. این قابلیت عبارت است از: انتقال بین کیف پول‌های خارج از مرز. این موضوع سبب شده تا این نوع ارز در مقایسه با هزینه‌های سنتی که بانک‌ها در نظر می‌گیرند، هزینه کمتری داشته باشد. در خصوص این ارز می‌توان گفت از جمله ارزهای کم خطر محسوب می‌شود که از طریق آن می‌توانید درآمدی غیر فعال داشته باشید. ممکن است این سؤال برای شما مطرح شود که نحوه کسب درآمد از طریق کیشو اینو به چه طریق است؟ در پاسخ می‌توان گفت کسب درآمد از طریق آن به این صورت است که شما سکه کیشو را درون کیف پول قرار می‌دهید و از قرار دادن سکه کیشو در کیف پول سود به دست می‌آید. از طرفی دیگر برای کاربران این فضا راه‌های دیگری برای کسب سود نیز وجود دارد. از جمله این را‌ه‌ها می‌توان به کسب درآمد از طریق افرادی که به شبکه بدهی دارند، اشاره کرد. اشخاص یا همان کاربرانی که سکه کیشو اینو در اختیار دارند این قابلیت برایشان فراهم است که به اشخاص یا همان کاربرانی که بدهکار محسوب می‌شوند وام بدهند. با پرداخت وام به کاربران بدهکار نیز می‌توان سود دریافت کرد. سرعت انجام معاملات این ارز نیز بالا است‌. می‌توان گفت از دیگر ویژگی‌های برتر آن سرعت بالای انجام معاملات است. برای کاربران این امکان فراهم شده که معاملات خود را با سرعت بالا و در سطح ایمنی بالا انجام دهند.

 

آیا کیشو اینو برای سرمایه‌گذاری مناسب است

بسیاری از فعالان فضای ارزهای دیجیتال در خصوص مناسب بودن سرمایه‌گذاری در این فضا سؤال‌های زیادی دارند. در پاسخ به این سؤال‌ها می‌توان گفت به‌طور کلی سرمایه‌گذاری در فضای ارزهای دیجیتال یک سرمایه‌گذاری پر ریسک محسوب می‌شود؛ زیرا نوسانات این بازار زیاد است و سبب افزایش ریسک سرمایه‌گذاری می‌شود. تعریف گفته‌شده شامل تمام ارزهای دیجیتال می‌شود و Kishu inu از این قاعده مستثنی نیست؛ بنابراین سرمایه‌گذاری در فضای ارزهای دیجیتال نیاز به افزایش آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد دارد. شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار با کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه‌گذاری می‌توانید ریسک سرمایه‌گذاری خود را کاهش دهید. هر چه سرمایه‌گذاری کم‌خطرتر باشد، مناسب‌تر می‌شود. در خصوص مناسب بودن سرمایه‌گذاری در مورد ارز کیشو می‌توان گفت با توجه به تازه تأسیس بودن این ارز نمی‌توان نظر قطعی در مورد آن داد.
بهترین راه برای دانستن نتیجه سرمایه‌گذاری صبر کردن برای گذر زمان است. گذر زمان بهترین راه‌حل برای دانستن نتیجه سرمایه‌گذاری است. برخی از کارشناسانی که در خصوص کیشو اینو تحقیق کرده‌اند، کیشو اینو را ارزی می‌دانند که قاتل دوج کوین است. آن‌ها معتقدند که این ارز می‌تواند ارزشی بیشتر از دوج کوین را به خود تعلق دهد. در این خصوص ناگفته نماند که اکنون ارزش دوج کوین بیشتر از ارزش کیشو اینو است. نظر کارشناسان متعلق به زمان حال نیست بلکه یک پیش‌بینی است که احتمال می‌دهند در آینده رخ دهد. با توجه به این پیش‌بینی می‌توان گفت سرمایه‌گذاری کیشو اینو می‌تواند در آینده یک سرمایه‌گذاری پرسود باشد. البته لازم به توضیح است که پرسود شدن این سرمایه‌گذاری و به‌طور کلی افزایش ارزش کیشو اینو مستلزم این است که توسعه‌دهندگان این ارز به برنامه‌هایی که در مورد آن وعده داده‌اند، عمل کنند. عمل کردن به این برنامه‌ها سبب می‌شود تا آینده خوبی در انتظار کیشو اینو باشد. در نتیجه پیش‌بینی‌های گفته شده در مورد آن تحقق یابد.

اهداف پروژه کیشو اینو

ارز دیجیتال کیشو اینو

کیشو اینو برای معرفی خود یک شعار دارد و آن این است که میم کوین کوچک با رویاهای بزرگ. در خصوص پروژه Kishu inu نکات خاصی وجود دارد. یکی از این نکات شباهت آن با دوج کوین است. کیشو اینو از دوج کوین الهام گرفته شده است. این شباهت تا حدی است که این دو ارز دیجیتال در وایت پیپر و سندها از یک قالب محتوایی استفاده می‌کنند‌. از دیگر خصوصیات مشترک آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از زبان فارسی اشاره کرد. به‌طور کلی در فضای ارزهای دیجیتال یا همان فضای توکن‌ها، موارد بسیار محدودی هستند که در لیست زبان‌هایی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند، نام زبان فارسی هم وجود داشته باشد. طبق اطلاعات و آماری که در مورد فعالان این فضا انجام شده است، درصد قابل‌توجهی از بازدیدکنندگان سایت ارز کیشو اینو ایرانیان هستند. فارسی‌زبانان زیادی هستند که در این فضا فعالیت دارند و در مورد آینده آن اظهارنظر می‌کنند و پیش‌بینی‌هایی دارند. یکی از نکات جالب‌توجهی که در مورد کیشو اینو وجود دارد و سبب شک کاربران برای خرید ارز کیشو شده است، درخواست دونیت از طرف سایت از کاربران آن است. سایت‌های باسابقه که در زمینه ارزهای دیجیتال سابقه درخشانی دارند، به‌هیچ‌وجه از کاربران خود درخواست کمک مالی نمی‌کنند.
شرایط در کیشو اینو کمی متفاوت است. سایت موردنظر به‌منظور پیشبرد اهداف و برنامه‌های موردنظر خود از کاربران درخواست کمک مالی یا همان دونیت دارد. سایت کیشو اینو در خصوص علت این کار خود توضیح داده است که علت این امر بازاریابی بیشتر است. صحت این ادعا برای کاربران قابل‌اثبات نیست؛ زیرا کاربران نمی‌توانند در مورد نحوه اداره و مدیریت پروژه ارز دیجیتال اطلاعات دقیقی کسب کنند. به‌طور کلی سازندگان آن مدعی شده‌اند که مهم‌ترین هدف آن‌ها از تأسیس کیشو اینو این است که به کاربران نشان دهند که یکمیم کوین با لوگو سگ هم می‌تواند موفق شود و کاربران زیادی  را به خود جذب کند. سازندگان قصد دارند با این کار مفاهیم دنیای ارزهای دیجیتال را آسان و عادی‌سازی کنند. در کل اطلاعات دقیقی در مورد اهداف کیشو اینو و نحوه رسیدن به آن‌ها در دسترس نیست.

سازندگان کیشو اینو چه کسانی هستند؟

همواره در مورد سازندگان ارزهای دیجیتال سؤال‌های زیادی برای کاربران مطرح می‌شود. بیشتر کاربران علاقه‌مند به شناخت اشخاصی هستند که ارز موردنظر آن‌ها را طراحی کرده‌اند. با این وجود متأسفانه اطلاعات زیادی در مورد سازندگان ارزهای دیجیتال در دسترس نیست. اشخاصی که قصد خرید ارز کیشو را دارند، نمی‌توانند اطلاعات زیادی در مورد سازندگان کسب کنند؛ زیرا سازندگان این ارزها تمایل زیادی به معرفی خود ندارند. این اشخاص بیشتر خود را متکی به طرفداران ارزهای طراحی شده توسط خود می‌دانند. کیشو اینو در جاهای مختلف خود را برادر دوج کوین معرفی می‌کنند. در این قسمت یک سؤال مطرح می‌شود و آن این است که معرفی کردن به‌عنوان برادر دوج کوین آیا به این معنا است که این دو ارز توسط یک گروه اداره می‌شود یا خیر. به‌طور کلی اطلاعات زیادی در مورد سازندگان آن در دسترس نیست. تنها اطلاعاتی که در مورد آن‌ها وجود دارد، محل زندگی آن‌ها است. این گروه در حساب توییتر خود محل زندگی خود را ژاپن اعلام کرده‌اند.

نحوه خرید کیشو اینو

خرید ارز کیشو

برای خرید کیشو اینو و اطلاع از قیمت ارز KISHU همانند سایر ارزها باید به صرافی‌های معتبر مراجعه کرد. کاربران می‌توانند از طریق پلتفرم‌‌های آن‌ها نسبت به خرید این توکن اقدام کنند. پس از اینکه صرافی معتبری برای خرید ارز کیشو اینو پیدا کردید، می‌توانید ارز موردنظر خود را خریداری کنید. پس از خرید ارز برای نگهداری از ارز دیجیتال خریداری شده نیاز به کیف پول ارز دیجیتال دارید. برای شروع کاربران نیاز به یک کیف پول دیجیتالی دارند که فضای کاربری آن آسان و قابل‌فهم و درک برای شروع باشد. استفاده از یک کیف پول معتبر بهترین و مناسب‌ترین راه برای محافظت از رمز ارزها است. کیف پول یک روش مطمئن نگهداری از رمز ارز است. به‌طور کلی در فضای ارزهای دیجیتال کیف پول‌های زیاد و متنوعی وجود دارد. لازم به توضیح است که کیف پول‌های موجود از همه رمز ارزها پشتیبانی نمی‌کنند. در نتیجه کاربران باید در خصوص کیف پول‌هایی که از رمز ارز موردنظر آن‌ها حمایت می‌کند، اطلاعات کافی را کسب کرده و در بین گزینه‌های موجود ایمن‌ترین را انتخاب کنند. در خصوص کیشو اینو باید به این نکته هم اشاره کرد که یکی از معایبی که در مورد آن وجود دارد این است که در مورد آن این امکان است که به‌صورت حباب در بازار ارز ظاهر شود.

به‌عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد ارز کیشو اینو و قیمت ارز KISHU پرداختیم. این پروژه در ابتدا محبوبیت زیادی نداشت اما به‌تدریج در بین کاربران این فضا بیشتر شناخته شد. به‌طور کلی یک ارز تازه تأسیس محسوب می‌شود و نوسانات رخ داده سبب می‌شود تا سرمایه‌گذاری در فضای آن یک سرمایه‌گذاری پر ریسک محسوب شود. ناگفته نماند به‌طور کلی سرمایه در فضای ارزهای دیجیتال پر ریسک است و تنها راه کاهش ریسک سرمایه‌گذاری افزایش آگاهی در مورد آن‌ها است.

شما همچنین برای خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین هم میتوانید از لینک زیر قدام کنید :

https://kifpool.me/wallet/bitcoin-BTC

دسته بندی ها : رپورتاژ

 

0 0 آراء
رای شما به این پست؟
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
0
دوست داریم نظر شما را بدونیمx