روش های تضمینی کسب درآمد از وبسایت – وبدی

2021/09/20 محسن حبیبی 0 دیدگاه بازدید

کسب درآمد از وبسایت تضمینی - وبدی

امروزه اکثر کسب و کارها به فضای آنلاین رو آورده اند و صفحات مختلفی در شبکه های اجتماعی دارند و هر روز فعالیت میکنند تا نسبت به رقیبان برتری کسب کنند و اکثر مردم در 24 ساعت شبانه روز در برنامه هایی مانند اینتساگرام و تلگرام فعال هستند اما محدودیت هایی شبکه های اجتماعی , برای یک کسب و کار دارد منظور از محدودیت این نیست که وقت تلف کردن و بی نتیجه بودن تلاش و وقت شماست شما در شبکه های اجتماعی پیشرفت چشمگیری خواهید داشت و پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا از همین شبکه های اجتماعی شروع کنید تا مخاطبی داشته باشید برای شروع موفقیت کسب و کارتان اما برای پیشرفت و گسترده تر کردن کسب و کار شما نیاز به یک وبسایت قدرتمند دارید که در این بین وبدی به عنوان توسعه دهنده و پشتیبان کسب و کارها در فضای آنلاین معتقد است که در فضای اینترنت و گوگل کسب و کار شما رشد بیشتری خواهد داشت چرا که تماماً خودتان صاحب کسب و کار هستید و در شرایط های مختلفی چون قطعی شبکه های اجتماعی کسب و کار شما همچنان ادامه پیدا میکند و متوقف نمیشود همچنین طبق آمار اکثر مردم به وبسایت ها اعتماد بیشتری نسبت به شبکه های اجتماعی میکنند هرکسی میتواند یک حساب در اینستاگرام باز کند و شروع به فعالیت کند اما بدست آوردن اعتماد در اینستاگرام دشوار تر از وبسایت است حالا شاید از خود بپرسید از وبسایت چه درآمدی میشه داشت که بحث اصلی مطلب است و در ادامه خواهید دید . . .

روش های کسب درآمد از وبسایت

شما با داشتن وبسایت راه های مختلفی برای کسب درآمد پیش رو خواهید داشت همجنین وبسایت webdy که در حوزه رشد کسب و کار آنلاین فعالیت میکنه ترفندهایی در این خصوص تدارک دیده که میتوانید مشاهده کنید. اما به طور کلی رقابت در گوگل زیاد و کمی دشوار است البته یک متخصص سئو با تجربه هایی که داره میتونه رتبه سایت شما رو در گوگل افزایش بده و افزایش رتبه در گوگل یعنی افزایش درآمد شما در حوزه وب.

 

کسب در آمد از طریق فروش محصولات دانلودی و فیزیکی

فروش محصولات دانلود یا فیزیکی

اگر وبسایت شما فروشگاهی است بهترین و ابتدایی ترین روش , کسب درآمد از محصولاتتان است شما با ایجاد محصول و طراحی صفحات محصولات به شکل درست به درآمد قابل توجهی خواهید رسید همچنین با سئو کلمات مرتبط کسب و کارتان ورودی زیادی در طول شبانه روز خواهید داشت و یقیناً فروش زیادی به همراه خواهد داشت. اکثر سایت ها فقط با صفحات محصول زیبا و شیک اعتماد سازی میکنند و موفقیت خوبی در کسب و کارشان بدست میاورند اگر وبسایت دارید و از اصول طراحی بی خبرید حتما یک متخصص ui و ux استخدام کنید شک نکنید به فروش زیادی تبدیل خواهد شد.

 

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری که در اکثر سایت ها مشاهده میکنید از درآمد بالایی برخوردار است اما در سایت های نوپا شاید مورد استفاده قرار نگیرد اگر سایت نوپا دارید در همان ابتدا سئو سایت رو به درستی پیش ببرید و محتوای کاربر پسند تولید کنید تا در گوگل رتبه دریافت کنید و در نتایج گوگل دیده شوید . تبلیغات بنری درآمد خوبی برای شما به همراه خواهد داشت و فقط کافیست در طول روز بازدیدکنند هایی در سایت خود داشته باشید.

 

روش کسب درآمد از رپورتاژ اگهی

رپورتاژ اگهی

رپورتاژ اگهی یک محتوایی است که توسط یک سایت نوشته و در سایت شما بصورت داعمی منتشر میشود از جمله فواید رپورتاژ اگهی انتقال رتبه سایت شما است به عنوان مثال یک سایت در محتوایی که میخواهد در سایت شما منتشر شود کلمات کلیدی قرار میدهد و به سایت خودش لینک میدهد و رتبه میگیرد. رپورتاژ اگهی یکی دیگر از روش های کسب درآمد از وبسایت است که شما با داشتن رتبه نزد گوگل به درآمد بالایی خواهید رسید وبسایت شما با داشتن دامین آتوریتی بالا و الکسای پایین میتواند رپورتاژ اگهی داشته باشد.

منبع : webdy.ir

دسته بندی ها : رپورتاژ

 

0 0 آراء
رای شما به این پست؟
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
0
دوست داریم نظر شما را بدونیمx
()
x