امدادینو: تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل چگونه انجام می گیرد؟

2021/03/04 محسن حبیبی 0 دیدگاه بازدید

امدادینو: تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل چگونه انجام می گیرد؟

امدادینو، تعمیرگاهی قابل اعتماد برای سرویس انواع لوازم خانگی شماست. این مجموعه با جذب زبده‌ترین تعمیرکاران در حوزه سرویس انواع لوازم خانگی مثل لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، ماکروفر، کولرگازی و …، معنای تازه‌ای به واژه ” تعمیرات ” بخشیده است و کیفیت و سرعت تعمیرات را یک پله ارتقا داده است.

یکی از خدمات ویژه امدادینو، سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل شماست. این خدمت که برای تمامی لباسشویی های سامسونگ در انواع ظرفیت و مدل‌ها قابل دریافت می‌باشد، برای راحتی هر چه بیشتر شما در محل خودتان انجام خواهد گرفت. با این کار، هم مشتری به طور مستقیم بر عملکرد تعمیرکار نظارت دارد و هم از هزینه‌های اضافی برای حمل و نقل دستگاه جلوگیری به عمل می‌آید.

با این حال شاید شنیدن واژه ” در محل ” در کنار عبارتی مثل ” تعمیرات لباسشویی سامسونگ ” می تواند کمی عجیب بنظر برسد. این بدین خاطر است که خیلی از ما تعمیرات لباسشویی را با تمام سختی و زحمت‌های حمل و نقل دستگاه به یاد داریم. شاید هم سناریویی را به خاطر می‌آوریم که پس از مراجعه تعمیرکار به منزل، لیست بلندی از مشکلات و قطعات تعویضی به مشتری تحویل داده می‌شود و تعمیرکار نیز برای تهیه این قطعات و ابزار مناسب آن، چند روزی ما را معطل می‌کند.

با این وجود، خدمات مجموعه امدادینو در تعمیرات لباسشویی سامسونگ، در محل شما آغاز و در محل خودتان نیز به پایان می‌رسد! حتما می‌پرسید چگونه؟! با ما همراه باشید تا با چگونگی انجام تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل خودتان توسط تکنسین‌های امدادینو آشنا شوید.

تکنسین‌های امدادینو چگونه تعمیرات لباسشویی سامسونگ را در محل انجام خواهند داد؟

  • ارتباط با امدادینو جهت ثبت سفارش

در ابتدا برای بهره مندی از خدمات امدادینو، با شماره تلفن 02187700770 تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت امدادینو ، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا پشتیبان‌های امدادینو با شما تماس بگیرند. در این تماس تلفنی، اطلاعاتی نظیر مشکل خاص دستگاه و محل سکونت شما دریافت و زمان مناسب جهت مراجعه تعمیرکار با شما هماهنگ خواهد شد.

در امدادینو سعی بر این خواهد بود تا با تمرکز بر مشکل خاص لباسشویی شما، تعمیرکار با تجهیزات و یدکی‌های کافی به محلتان ارسال شود. به عنوان مثال نمایش ارور 6E در لباسشویی‌های سامسونگ، به معنی نقص در گرمایش آب می‌باشد که عموما به دلیل نقص در هیتر دستگاه و یا خرابی شیر برقی رخ می‌دهد. در صورتی‌ که پس از تماس شما با بخش پشتیبانی، نمایش ارور 6E به عنوان مشکل دستگاه ارائه شود، امدادینو سعی می‌کند تعمیرکار را با ابزار مناسب برای تست این قطعات و یدکی‌های اورجینال به محلتان ارسال کند. این پروسه معمولا کمتر از 15 دقیقه طول خواهد کشید و پس از آن، تعمیرکار به موقعیت مکانی شما ارسال خواهد شد.

 

  • شروع پروسه عیب‌یابی لباسشویی سامسونگ

پس از حضور تعمیرکار در محل شما، پروسه عیب‌یابی دقیق لباسشویی سامسونگ آغاز می‌شود. این عیب‌یابی از معاینه فیزیکی دستگاه تا استفاده از ابزار پیشرفته برای تشخیص دقیق مشکل متفاوت می‌باشد. تعمیرکاران امدادینو در این پروسه، به طور ممتد از همکاران خود در واحد تعمیرات لباسشویی سامسونگ مشاوره می‌گیرند تا این پروسه در کمترین زمان ممکن و در نهایت دقت انجام شود.

  • تشخیص دقیق مشکل و برآورد هزینه تعمیرات

زمانیکه نقص اصلی دستگاه مشخص شد، تعمیرکار امدادینو، لیست کتبی از مشکلات و هزینه تخمینی برای تعمیر و یا تعویض قطعات را به شما اعلام می‌کند.این هزینه، با توجه به ضوابط اتحادیه رسمی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تعیین می‌شود و کاملا تحت نظارت مجموعه امدادینو می‌باشد. در صورتیکه مشتری با این هزینه موافقت کند، پروسه رفع مشکل و تعمیرات لباسشویی سامسونگ آغاز خواهد شد.

  • شروع پروسه تعمیر لباسشویی سامسونگ

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره شد، بررسی و تحلیل مشکل ارائه شده از سوی شما در هنگام تماس تلفنی، این امکان را به امدادینو می‌دهد تا تعمیرکار را با ابزار و یدکی‌های احتمالی به محلتان ارسال کند.این یدکی‌ها به طور مستقیم از نمایندگی رسمی سامسونگ تهیه می‌شوند و بر اساس مدل لباسشویی شما در انبار امدادینو دسته بندی و نگهداری می‌شوند. قبل از اعزام تعمیرکار به محل شما، یدکی اورجینال و سازگار با مدل لباسشویی سامسونگ شما به تعمیرکار تحویل داده می‌شود تا در صورت نیاز از آن استفاده کند. بنابراین پروسه تعمیر و یا تعویض قطعات به محض عیب‌یابی و موافقت شما با هزینه تعمیرات در منزل خودتان آغاز و در کمتر از چند ساعت به پایان خواهد رسید.

  • تست کارکرد صحیح لباسشویی و ارائه ضمانت‌نامه کتبی

زمانیکه پروسه تعمیرات لباسشویی سامسونگ به پایان رسید، تعمیرکار لباسشویی موظف به تست لباسشویی در حضور شما می‌باشد. اگر آبی از دستگاه تخلیه نمی‌شد، حالا باید به راحتی توسط پمپ تخلیه به شلنگ هدایت و سپس از دستگاه خارج شود! اگر آبی در دستگاه گرم نمی‌شد، حالا باید با توجه به تنظیمات کاربر، گرم و یا سرد شود!

پس از پایان پروسه تست لباسشویی، تعمیرکار امدادینو به منظور کسب رضایت و اطمینان هرچه بیشتر شما، ضمانت نامه کتبی کیفیت خدمات را به شما اهدا خواهد کرد. این ضمانت نامه، نشان دهنده کیفیت و اطمینان تکنسین از تعمیرات خود می‌باشد و به شما نوید کارکرد صحیح دستگاه را در درازمدت خواهد داد.

امدادینو؛ تعمیرات تخصصی لباسشویی سامسونگ در محل

اگر تا به اینجای مقاله ما را دنبال کرده باشید، حالا به خوبی می‌دانید که تعمیرات لباسشویی سامسونگ نیز در مراجعه اول به محلتان امکان پذیر است! امدادینو، با جذب بهترین تکنسین‌ها در حوزه تعمیرات لباسشویی سامسونگ و ارزیابی مشکل خاص شما قبل از اعزام تعمیرکار، سرویس و رفع مشکل این دستگاه‌های هوشمند را در اولین مراجعه به منزلتان امکان پذیر کرده است.

اگر شما هم با خرابی لباسشویی سامسونگ مواجه هستید و دوست دارید رفع مشکل و تعمیرات دستگاه به صورت فوری و در محل خودتان انجام گیرد، همین حالا سری به سایت امدادینو به آدرس Emdadino.com بزنید و یا با شماره تلفن 02187700770 تماس بگیرید. امدادینو به شما نوید تعمیراتی آسان و بی درسر را می‌دهد.

 

دسته بندی ها : رپورتاژ0 0 رای
رای شما به این پست؟
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x