آموزش و خرید اشتراک VIP

اشتراک 1 ماهه
45000 تومان
اعتبار 30 روز
حجم دانلود نامحدود
روزانه 15 دانلود
دانلود 50 فایل یا لینک
دسترسی کامل به محتویات VIP سایت
اشتراک 2 ماهه
75000 تومان
اعتبار 60 روز + 5 روز هدیه
حجم دانلود نامحدود
روزانه 25 دانلود
دانلود 95 فایل در طول دوره
دسترسی کامل به محتویات VIP سایت
اشتراک 3 ماهه
115000 تومان
اعتبار 90 روز + 10 روز هدیه
حجم دانلود نامحدود
روزانه 35 دانلود
دانلود 150 فایل در طول دوره
دسترسی کامل به محتویات VIP سایت
نامحدود یک ماهه
130000 تومان
اعتبار 30 روز + 2 روز هدیه
حجم دانلود نامحدود
دانلود نامحدود فایل در روز
دانلود نامحدود فایل در دوره
دسترسی کامل به محتویات VIP سایت

 

چرا اشتراک بخریم ؟

قبل از هرچیز این نکته را اعلام میکنیم که ؛ در بخش اشتراک VIP قرار نیست مطالب و پست های مختلف مودینگ وی به این شکل باشند و تمامی ادیت ها و آموزش های عادی مودینگ وی مانند روال قبل به صورت کاملا رایگان و با لینک های دانلود مستقیم و نیم بها در اختیار شما قرار میگیرند و فقط در بخش جدید VIP قرار هست که بهترین آموزش های اختصاصی و کمیاب در خصوص حل مشکلات بازی ها و ویرایش و ادیت بازی های FIFA و PES و و پچ ها و ماد های گرافیکی ویژه و …. قرار میگیرند (که عمدتا اختصاصی مودینگ وی و تیم PGL هستند) و کسانی که اشتراک ماهیانه برای خود فعال کنند فقط قادر به استفاده از این سری آموزش ها خواهند بود .


به یک مثال ساده توجه کنید :

فرض کنید در سایت تعداد 10 آموزش در خصوص ادیت و 5 پچ بروز رسانی یا گرافیکی برای بازی های FIFA یا PES  قرار دادیم که قیمت هرکدام به طور میانگین 20000 تومان باشد و شما بخواهید همه این موارد را دانلود کنید، در حالت عادی باید مبلغی بالغ بر 200000 تومان پرداخت کنید، ولی مثلا اگر اشتراک VIP  یکماهه سفارش بدهید ، میتوانید با کمترین قیمت دسترسی کامل به تمامی این اموزش ها و ادیت ها را برای خود ایجاد کنید! 😉

 آموزش خرید اشتراک VIP ( کلیک کنید )

1 – ابتدا نوع اشتراک مورد نظر خود را از یکی از پلن های فوق انتخاب کنید .

2 – سپس روی دکمه خرید اشتراک یکی از پلن های بالا کلیک کنید تا به صفحه لاگین هدایت بشوید .

3 – در این صفحه اگر از قبل حساب کاربری برای خود ساخته اید که فقط کافیست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و اگر از قبل حساب کاربری ندارید، روی لینک ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت بشوید و از آنجا مشخصات دلخواه خود را وارد کرده و در آخر وارد حساب کاربری خود بشوید .

4 – وقتی وارد حساب کاربری VIP خود شدید، از قسمت” خرید / تمدید نوع اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس هزینه را پرداخت نمایید، تا اشتراک شما فعال بشود.

5 – سپس به سایت مودینگ وی مراجعه کرده و از برگه پست های VIP میتوانید فایلهای مورد نظر خود را به دلخواه دانلود کرده و لذت ببرید .

قوانین خرید اشتراک VIP ( کلیک کنید )

1 – کلیه مطالب و آموزش های بخش VIP به منزله استفاده شخصی هر کاربر میباشند و انتشار یا سوء استفاده از آنها نتنها از نظر شرعی جایز نیست بلکه از نظر قانونی هم غیر مجاز میباشند و با متخلفین برخورد میشود .

2 – هر دانلودی که در هر اکانت کاربر انجام بشود در تعداد باقیمانده دانلود های اکانت وی محاسبه میشود و همچنین دانلود های تکراری هم شامل چنین قانونی میشوند (یعنی اگر شخصی یک فایل را 5 بار دانلود کند ، 5 بار از آمار باقیمانده دانلود ماهیانه وی کم میشود) .

3 – حق ورود به یک اکانت از چند IP به هیچ عنوان وجود ندارد و اگر مشخص بشود که یک کاربر بعد از خرید اشتراک ماهیانه، اکانت خود را بین چند نفر به اشتراک گذاشته باشد، در این صورت سیستم به صورت اتوماتیک حساب کاربری شخص را کامل مسدود خواهد کرد و اشتراک ماهیانه وی باطل خواهد شد .

4 – تمامی لینک های دانلود به صورت کامل قابلیت دانلود و ایست را دارند و به راحتی میتوانید با مرورگر یا دانلود منیجر فایلهای دلخواه خود را دانلود کنید و همچنین تمامی لینک های دانلود VIP روی سرور های ایران میزبانی میشوند .

5 – کسانی که اشتراک ماهیانه خرید میکنند پس از آنکه اشتراک آنها تمام شد برای دانلود فایلهای جدید و آپدیت ها باید مجددا اکانت خود را شارژ کنند .

6 – بعد از پایان دوره اشتراک ماهانه شما، اگر محصولی منتشر یا آپدیت بشود برای دانلود باید اشتراک ماه جدید سفارش بدهید .

7- بعد از خرید اشتراک ماهیانه ، امکان لغو سفارش وجود ندارد ولی کسانی که تمایل داشته باشند میتوانند اکانت خود را به اشتراک های بالاتر، ارتقا بدهند

خرید اشتراک از سایت مودینگ وی به منزله پذیرش تمامی قوانین فوق میباشد

چند نکته ( کلیک کنید )

1 – اگر توانایی پرداخت آنلاین با کارت های شتاب ندارید، میتوانید با یکی از راه های ارتباطی زیر جهت اخذ شماره کارت و ارسال مبلغ به صورت کارت به کارت تماس بگیرید .

2 – اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که تخصص خاصی در ویرایش و ساخت آموزش های اختصاصی و مهم دارید میتوانید به ما اعلام کنید تا بررسی کرده و اگر مورد قبول واقع شود، حقوق دریافت کنید .

3 – امنیت خرید آنلاین شما توسط سایت مودینگ وی به طور کامل تضمین میشود .

راه های ارتباط با ما :

>> ایمیل : moddingway.ir@gmail.com

>> تلگرام : @moddingwayadmin