انقلابی در کنترلر الیت اکس‌باکس + ویدیو پیش‌نمایش

کنترلر الیت اکس‌باکس
2019/10/21 محسن حبیبی 0 دیدگاه بازدید

شرکت ماکروسافت امسال در نمایشگاه E3 دست به رونمایی از انقلابی جدید در کنترلر الیت اکس‌باکس زد.این کنترل فوق العاده که قطعا میتواند رویایی برای هر گیمر باشد را باید به خوبی بشناسید.به تازگی ویدویی از سمت شرکت ماکروسافت منتشر شد که در آن بیشتر به جعبه نگهدارنده این کنترلر خوش دست پرداخته بودند.در این بخش از مقالات گیمینگ بیشتر با این کنترلر آشنا خواهید شد.

شما در ویدیوی منتشر شده از سمت شرکت ماکروسافت در مورد کنترلر بی‌سیم الیت سری ۲ اکس‌باکس (Xbox Elite Wireless Controller Series 2) میتوانید به خوبی با تمامی جزئیات این کنترلر آشنا شوید.یکی نکته جالب در مورد این ویدیو رونمایی این کنترلر توسط یکی از بهترین گیمرهای دنیا میباشد.این شخص هم اکنون مدیر بخش اکس‌باکس ماکروسافت است.

کنترلر الیت اکس‌باکس

قیمت و مشخصات Xbox Elite Wireless Controller

کنترلر بی‌سیم الیت سری ۲ اکس‌باکس حدود 180 دلار قیمت دارد.این کنترلر دارای یک کیف برای حمل و نقل،یک ست ۶ تایی مختلف سری آنالوگ، ست ۴ تایی از انواع مختلف پدالها، دو نوع مختلف از دی پد (جهت نما)، ابزاری برای تنظیم کردن آنالوگ‌ها، یک پایه شارژ و یک کابل USB نوع سی را دارا میباشد.

بهبود یافته برای گیمرها : با نوع بازی دلخواهی شما آنالوگ‌ها قابل تعویض و شکل و نوع پدال خود را پیاده کنید. تا سه پروفایل سفارشی و یک پروفایل پیش‌فرض را بر روی کنترلر خود میتوانید save کنید و در هر لحظه که بخواهید میتوانید با فشردن دکمه‌ی پروفایل به سادگی بین آن‌ها جابه‌جا شوید. از دیگر قابلیت کنترل بی‌سیم اکس‌باکس، بلوتوث و کابل USB نوع سی برای اتصال به اکس‌باکس و دستگاه‌های ویندوز ۱۰ خود، استفاده کنید.همچنین میتوانید بازیهای ورزشی همچون FIFA و PES را با نهایت لذت با این کنترلر بازی کنید.

کارایی بهتر برای شما : طراحی و ساخته شده برای گیمرهای امروزی. امکانات Xbox Elite Wireless Controlle بیش از ۳۰ نوع محتلف روش برای بازی کردن ماننده یک حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. هدف گیری خود را با آنالوگ‌هایی که قابلیت تنظیم فشار دارند، بهبود دهید. با تنظیم کردن هدف تیراندازی سریع‌تر از قبل به اهداف خود شلیک کنید و با دستگیره‌های لاستیکی که در کف دستتان را پوشش داده است، روی هدف متمرکز بمانید.

این کنترلر در تاریخ دوشنبه ۱۳ آبان ماه  ۱۳۹۸ در بازار عرضه میشود.

در حال بارگذاری...

دسته بندی ها : پیش‌نمایش مقالات گیمینگ