آموزش خرید محصول از فروشگاه مودینگ وی

بازدید: 24604 بازدید

باسلام و احترام خدمت همه شما همراهان و کاربران عزیز سایت و فروشگاه مودینگ وی. در این صفحه آموزش ویدیویی نحوه خرید محصول از فروشگاه مودینگ وی را جهت استفاده شما قرار داده ایم و امیدواریم که نهایت استفاده را ببرید.

========================

سوالات مرتبط :

1- آیا ثبت ایمیل الزامی است ؟

جواب : بله، حتما باید یک ایمیل صحیح وارد کنید تا پس از خرید بتوانید لینک یا لینک های محصول مورد نظر را دریافت کنید و اگر در آینده آپدیت احتمالی برای محصول منتشر شود هم بتوانید به صورت رایگان آن را دانلود کنید.

2- اگر ایمیل نداریم چگونه یک ایمیل بسازیم ؟

جواب : داخل مرورگر خود عبارت : آموزش ساخت جیمیل را سرچ کنید آموزش های مختلف و بسیار ساده جهت ساخت ایمیل برای شما به نمایش در خواهد آمد که مطابق با آن میتوانید برای خود اکانت ایمیل بسازید.

3- بدون رمز پویا میتوانیم از فروشگاه خرید کنیم (محصولات بالای 100 هزارتومان) ؟

جواب : بله، اگر شما رمز پویا نداشته باشید دو راه برای شما وجود دارد یکی اینکه از قسمت پاسخگوی انلاین (ایکون نارنجی رنگ پایین سمت راست) برای ما پیام ارسال کنید و درخواست شماره کارت کنید و ما شماره کارت برای شما ارسال میکنیم و پس از کارت به کارت کردن هزینه محصول مورد نظر برای شما فعال خواهد شد

یا اینکه میتوانید مطابق با توضیحات ویدیو بالا (از دقیقه 6:18 آموزش) در طی دو یا چند روز کیف پول خود را با مبالغ کمتر از 100 هزارتومان با رمز دوم ثابت خود شارژ کنید و سپس محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و موقع پرداخت بجای درگاه بانک ، کیف پول را انتخاب کنید تا هزینه از کیف پول شما کسر شود و سپس لینک های محصول برای شما فعال شوند.