دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر و PS4 + آموزش نصب

دانلود بازی FIFA 20 کرک شده
2020/04/18 ابراهیم بابایی 32 دیدگاه بازدید

دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر برای PC و PS4 را با لینک مستقیم و رایگان و به صورت نیم بها که به صورت رسمی توسط کمپانی EA منتشر شده است را دانلود و طبق اموزش نصب کرده و لذت ببرید.

FIFA 20 FullUnlock PC Game

وضعیت :

> لینک دیتا بازی FIFA 20 برای کامپیوتر : منتشر شد

> نسخه دمو فیفا 20 برای کامپیوتر : منتشر شده (لینک دانلود)

> نسخه دمو فیفا 20 برای PS4 : منتشر شد (لینک دانلود)

> نسخه برای افزایش زمان دمو FIFA 20 : منتشر شد (لینک دانلود)

لیست تغییرات و ویژگی Career Mod دانلود بازی FIFA 20 :

بعد از سالها بالاخره شاهد آن هستیم که EA به سراغ احیا و تغییرات گسترده در بخش کریر مود که محبوبیت بسیار زیادی دارد رفته است و امسال جذابیت این بازی را چندین برابر خواهد کرد

اضافه شدن سیستم جدید روحیه بازیکنان FIFA 20 :

در قسمت قبل اشاره شد که تعاملات شما با بازیکنان تیم می‌تواند روی روحیه آن‌ها تأثیرگذار باشد اما خب این تنها موردی نیست که روی وضعیت روحی آن‌ ها اثر گذار است و امسال شاهد یک سیستم روحیه پیچیده و جذابی هستیم که موارد زیادی می‌توانند آن را دچار تغییر و تحول کنند.

مواردی مثل مدتی که بازیکنان در تیم اصلی شما بازی کنند ، وضعیت حقوق آن‌ها ، جواب‌ هایی که در مکالمات یک به یک یا در کنفرانس‌ های خبری می‌دهید و کلی اتفاقات دیگر، هرچه روحیه یک بازیکن در تیم شما بهتر باشد ، وی عملکرد بهتری در زمین فوتبال خواهد داشت

و این مورد چیزی است که باید درکنار مسائل دیگر به آن هم توجه داشته باشید و مسئولیت شما به عنوان مربی در کریر مود خیلی سخت تر میشود .

اضافه شدن قابلیت های شخصی سازی مربی در کریر FIFA 20 :
در ورژن های قبلی فیفا ، برای انتخاب ظاهر مربی خود گزینه‌ های خیلی محدودی داشتید اما امسال باید همه این محدودیت‌های را فراموش کنید ؛ چرا که بازی یک ابزار کامل برای شخصی‌ سازی ظاهر مربی تیم در اختیار شما قرار میدهد که می‌ توانید مسائلی از چهره و مدل مو گرفته تا فیزیک وی را به‌شکل دلخواه خود بسازید.

اضافه شدن اتاق کنفرانس های خبری و امکان صحبت با بازیکنان مختلف تیم ها

تغییرات بخش کریر بازی بیشتر مربوط‌به زمانی خواهند بود که در این بخش نقش یک مربی را برعهده بگیرید و اضافه شدن کنفرانس‌ های خبری و همینطور امکان صحبت با بازیکنان بخشی از این ویژگی‌ها هستند که حتی به‌ نوعی در خلال آن‌ ها شاهد روایت داستان‌ های مختلفی هستیم. داستان‌هایی که نه به شکل از پیش برنامه‌ ریزی‌ شده بلکه با توجه‌ به پیشرفت هر بازیکن و اتفاقات مختلفی که برای وی رخ می‌دهند شکل می‌گیرند.

جدا از این قبل و بعد هر بازی، شاهد کنفرانس‌های خبری خواهید بود که در آن خبرنگاران ممکن است سوالات مختلفی را براساس شرایط فعلی تیم شما، نتیجه‌ای که در یک بازی به‌خصوص حاصل شده و مواردی از این دست بپرسند و خب نوع واکنش‌های شما نتایج مختلفی را در پی خواهند داشت. مکالمات شما با بازیکنان تیم‌تان هم ازطریق یک نوع مسنجر صورت می‌گیرند و تعاملاتی که با بازیکنان دارید می‌توانند روی روحیه آن‌ها و حتی سرنوشت کاری شما تأثیرگذار باشند.

برای مثال ممکن است بازیکنان شما دچار مشکلاتی شوند که بتوانید ازطریق صحبت کردن آن را حل کنید یا اینکه با انتخاب‌های اشتباه، حتی وضعیت را بدتر کنید! سازندگان اعلام کرده‌اند که برای کنفرانس‌ های خبری انیمیشن‌ های جدید زیادی خلق شده‌اند و همان‌طور که قبلا هم اشاره کردیم،

اضافه کردن این ویژگی‌ها به‌نوعی باعث خواهد شد تا وظیفه شما به‌عنوان مربی در تیم چیزی بیشتر از مدیریت ترکیب و تاکتیک یا نقل و انتقالات باشد و باید مسائل حاشیه‌ای مثل ارتباط با خبرنگاران یا بازیکنان تیم را هم مدیریت کنید.

علاوه‌بر در طول فصل هر زمان که خواستید قادر خواهید بود نوع لباس پوشیدن مربی را تغییر دهید . و همچنین در کریر فیفا 20 مربی خانم هم به بازی اضافه شده است که یک نوآوری جذاب طلقی میشود .

تغییرات در سیستم اخبار FIFA 20 :
یکی از بخش‌ هایی که در رابط کاربری منوی اصلی کریر حضور داشت، قسمت اخبار یا همان News بود که در آن می‌توانستید خلاصه‌ای از اتفاقاتی را که در لیگ شما یا حتی لیگ‌های دیگر رخ می‌دهند ببینید .

حال این بخش در فیفا ۲۰ دست‌خوش تغییراتی شده و قرار است در بین خبر‌های مختلف، مواردی را هم مشاهده کنید که مربوط‌به صحنه‌ای خاص از بازی قبلی شما می‌شوند و برای این اخبار هم تصویری از همان بازی انتخاب خواهد شد که به شکلی هوشمند از یک صحنه داخل بازی گرفته شده است .

تغییرات گرافیکی برای چند لیگ معتبر در کریر FIFA 20 :
برای اینکه ظاهر منو‌های بازی در حین تجربه بخش کریر برای بازیکن تکراری نشود ، سازندگان برای پنج لیگ بوندسلیگا ، لیگ برتر انگلیس ، لیگ فرانسه، لالیگا و لیگ MLS آمریکا ظاهر گرافیکی خاصی در نظر گرفته اند و زمانی که شما مربی یک تیم در این لیگ ها باشید

منو‌ها و جلوه‌های بصری ویژه آن لیگ را مشاهده خواهید کرد. علاوه‌بر این ظاهر این بخش‌ها در حین مسابقات لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا هم حس و حال مختص آن‌ ها را دارد .

سیستم جدید سنجش پتانسیل بازیکنان در کریر FIFA 20 :
در نسخه‌ های قبلی، معمولا یک سری بازیکنان جوان پتانسیل ثابتی داشتند و بهتر کردن آن‌ها بیشتر از این میزان کار سختی بود یا بازیکنانی با سن بالا که نزدیک بازنشستگی بودند هم معمولا با افت شدید کیفیت روبه‌ رو می‌شدند. اما امسال این مورد تغییر کرده و عملکرد بازیکنان روی پتانسیل آن‌ها تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت.

مثلا اگر بتوانید یک بازیکن جوان داشته باشید که در فصل اول حضورش تعداد زیادی گل به‌ثمر رسانده یا کلا عملکرد خیلی خوبی در پست خودش داشت باشد پتانسیلش هم به نسبت خیلی بالاتر خواهد رفت و میزان پیشرفت او بیشتر خواهد بود .

یا در نقطه مقابل اگر بازیکنی با سن بالا در تیم داشته باشید که توانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد، کم‌تر شاهد افت کیفیت وی در فصل بعدی خواهید بود و الزما سن و سال بالا به‌ معنی افت قطعی کیفیت بازیکن نخواهد بود .

البته این مورد مثل یک شمشیر دولبه است و اگر بازیکنان عملکرد خوبی نداشته باشند یا مثلا به میزان کافی از آن‌ها در بازی‌ها استفاده نکنید، دچار افت خواهند شد .

منبع : zoomg


بخش جدید FIFA Street :

اولین خبری که رسما تایید شد حضور فیفا استریت در این بازی خواهد بود که تقریبا خیلی ها را شگفت زده کرده است چرا که بازی فوتبال خیابانی دارای طرفداران زیادی میباشد که نبود این بازی در بین بازی های مطرح فعلی جهان به ویژه در PC به شدت احساس میشد !

اضافه شدن بخش جدید Volta :

بخش ولتا شامل 4 بخش اصلی با عنوان های زیر میباشد :

Volta Kick Off

Story Mode

Volta League

Volta World

شما در بازی قابلیت شخصی سازی بازیکن خود را خواهید داشت اونم به صورت نامحدود :

در شروع میتوانید نوع جنسیت بازیکن خود را که مرد باشد یا زن مشخص کنید و این قابلیت را خواهید داشت که بازیکن خود را به صورت دلخواه شخصی سازی کنید و از مدل مو های مختلف و تتو ها و خوشحالی های مختلف استفاده کنید که این کار جذابیت و لذت بازی را برای شما بیشتر خواهد کرد .

شما میتوانید تیم وولتا خود را توسعه بدهید و به رقابت با سایرین بپردازید و مهارت های خود را افزایش داده و با کسب پیروزی به مسابقات بعدی بروید و با تکمیل وظایف خود در وولتا میتوانید قفل لباس ها و کفش و تی شرت و ژاکت و خالکوبی و مدل های مختلف را برای خود باز کنید .

با باشگاه های حرفه ای به خیابان ها بیایید و در انواع مختلف در قالب های مختلف رقابت کنید. یک بازی PSG در مقابل شیر در پاریس، یک دروازبان مادرید در خیابان های اسپانیا و یا چلسی در برابر تاتنهام در قفس لندن بازی کنید.

در قسمت History شما با افسانه های مختلف فوتبال خیابانی دنیا میتوانید رقابت کنید و با کسب پاداش بازیکن خود را تغییر داده و دیگران را به استخدام در بیاورید و …

تغییراتی که در قسمت گیم پلی دانلود بازی FIFA 20 :

در گیم پلی ای که در خصوص این تغییرات از سوی شرکت EA منتشر شده است میتوانیم به اضافه شدن سیستم جدید ضربات پنالتی و ضربات کاشته و فیزیک واقع گرایانه تر توپ نسبت به قبل و جدال های یک در برابر یک بازیکنان و … اشاره کنیم

از دیگر تغییرات میتوانیم به بهبود سیستم دریبلینگ، بهبود سیستم شوت بخصوص شوت های خارج از محوطه جریمه، بهبود نبرد بین بازیکنان بخصوص نبرد های یک در برابر یک و افزایش هوش مصنوعی فوق العاده بازیکنان اشاره کنیم که همه ساله به عنوان یک عنصر خیلی مهم و جدید مطرح میشود

تریلر بازی FIFA 20 منتشر شد :

https://www.aparat.com/v/1Eas0

اطلاعات دانلود بازی FIFA 20 :

تاریخ انتشار : 26 شهریور ماه 1398

حجم : 37 گیگابایت

رمز عبور : moddingway.ir

سازنده : EA

قابل نصب در : کامپیوتر و کنسول PS4 و XBOX One

سیستم مورد نیاز دانلود بازی FIFA 20 :

حد اقل سیستم مورد نیاز بازی FIFA 20 :

OS: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
CPU: Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM: 8 GB
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
GRAPHIC: NVIDIA GTX 660 or AMD HD 7850
DirectX: DirectX 11 compatible (7 required for DirectX 11)
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: Internet connection required to install and play.

سیستم پیشنهادی بازی FIFA 20  :

OS: Windows 10 – 64-Bit
CPU: Intel i3 6300T or AMD Athlon X4 870K
RAM: 8 GB
DISC DRIVE: DVD ROM drive required for installation only
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
GRAPHIC: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
DirectX: DirectX 12 compatible
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: Internet connection required to install and play.

لینک های دانلود فیفا 20 نسخه PS4 ( کلیک کنید )

دسته بندی ها : PES 20205 1 رای
رای شما به این پست؟
guest
32 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
Amir.hsa

سلام خسته نباشید میشه بگین کی بالاخره فیفا 20 کرک میشه؟
خیلی وقته منتظر هستم

Eleo10

سلام یه راه حل دارم دقیق نمیدونم شما تست کنین و به ما بگین
مثل فیفا ۱۶ دمو کلا از origin نصب کنیم و فتیل های کرک نشده رو روی اون بندازیم و کامل بازی کنیم؟
خواهشمندم تست کنی⚘⚘⚘

حمیدرضا زارعی

سلام نمیشه دوست عزیز

امیر زارعی

سلام ببخشید چگونه نسخه دمو fifa 20 رو آفلاین بازی کنیم ؟
لطفا پاسخ دهید.

حمیدرضا زارعی

سلام نمیشه

مهدی سلوک لو

میشه بسوالم جواب بدین،چجوری میشه دو تا فیفا هنوز بی کرمه ینی افاتحه واقعا یعنی فیفا تو پیسی تقریبا مرد

متیم

ببخشید روی این سیستم اجرا میشه بدون لگ؟
Ram:8
Cpu: corei7 4500u 3gh
Graphic:amd radeonR7 M265
و چطوری نسخه دایرکس ایسم رو بفهمم

حمیدرضا زارعی

سلام نرم افزارشو از 9 تا 12 نصب کنید

متیم

در سیستمی که گفتم بی لگ میاره؟

حمیدرضا زارعی

سلام اینو دیگه نمیدونم

محمد

سلام آقای بابایی
خسته نباشید.
ببخشید نسخه دمو آفلاینه؟

امیر

سلام خسته نباشید
نسخه دمو افلاینه؟
و نسخه اصلیش برای اجرا قند شکن میخواد؟

رضا سرابی

بله . نسخه اصلی باید CD KEY اوریجینال داشته باشی

محمد

سلام ببخشید من تازه واردم میپرسم
بازی نسخه اصلیش انلاینه یا افلاین؟
کدوم نسخش افلاینه؟

mehdi

سلام تو سایت یا خود برنامه اوریگین میرم اجازه ساخت اکانت نمیده با چندتا فیلرشکنم تست کردم نمیدونی چه جوری بسازم؟بی زحمت شماهم تست کنید

حسین

سلام نسخه دمو دقیقا چیع؟

احسان

سلام
اگه فیفا 20 کرک نشه یعنی نمیشه افلاین بازی کنیم؟

علی

سلام آقای بابایی با تشکر بسیار از زحمات شما
یک سوال داشتم اینکه برای اجرای دمو فیفا 20 باید اینترنت همیشه وصل باشه ؟

نیما

با سلام
ببخشید این پارت ها رو دانلود کردم
اکسترکت کردم
جایگزین فایل دانلود شده از اوریجین کردم
بعد ادامه دانلود رو زدم
یعنی همه کار های گفته شده رو انجام دادم فقط آخر سر که دانلود فیفا از اوریجین 99 درصد میشه میره رو 5 درصد گیر می کنه
این مشکلش چیه؟

حمید

سلام ممنون از سایت خوبتون میخواستم بدونم کرک بازی کی میاد؟

احسان

این نسخه به همراه اپدیت 21 قابلیت بازی با سی دی کی اشتراکی رو داره؟

mahdi

لینک های سرور 1 فایل گزارشگرشون خراب هست

یاسین

سلام اقای بابایی میخواستم ببنم تاکرک نیاد نمی تونم بازی کنم و در مورد ایپد ها که باید حتیما دانلود بشه یا نه؟ بعد از اینکه همش دان شد میتنم بدون کرک بازی کنم یانه؟. ❗ ❗ ❗ ❗

32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x