> بروزترین سایت فروش انواع بازیهای کامپیوتری جدید و قدیمی <

> خرید انواع پچ های بروزرسانی FIFA و PES <

برای ورود به فروشگاه اینــــجا کلیک کنید

نمایش مطالب دسته بندی : بازی استراتژیکی

دانلود بازی Wasteland 2 Directors Cut فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Wasteland 2

دانلود بازی Wasteland 2 فشرده برای PC که توسط inXile Entertainment ساخته و منتشر شده را با حجم 9.7 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Wasteland 2 Directors Cut – Digital Deluxe Edition - GOG |

  | بازی فشرده Wasteland 2 Directors Cut – Digital Deluxe Edition برای کامپیوتر |

دانلود بازی Wasteland 2 دارای ژانر استراتژیک است و اکشن و نقش آفرینی است و این نسخه ای که هم اکنون آماده شده، کامل ترین باندل از بازی ویستلند ۲ می باشد که درواقع DRM-Free از وبسایت GOG بوده و تمامی آیتم های گودیز در پک دیجیتال دلوکس را در خود دارد.داستان بازی Wasteland 2 جایی شروع می شود که حالا سال ۲۱۰۲ فرا رسیده است و چیزی حدود پانزده سال از اتفاقات نسخه اول ویست لند می گذرد. رنجر ها حالا قلعه محافظین را فتح کرده اند. البته همه چیز به خوبی و خوشی تمام نخواهد شد و حالا یکی از نیرو های نخبه رنجر به طرز عجیبی کشته می شود و جنازه تکه تکه شده اش توسط محلی ها پیدا می شود.

دانلود بازی Loria v1.2.0 فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Loria

دانلود بازی Loria فشرده برای PC که توسط Loria ساخته و منتشر شده را با حجم 959 مگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Loria v1.2.0 - GOG |

  | بازی فشرده Loria برای کامپیوتر |

دانلود بازی Loria دارای ژانر استراتژیک است و آیتم های خاصی را در بازی می بینیم که می توانید جمع اوری کنید و قهرمانان جدید را برای نبردهای خود داشته باشید. هدف بازی Loria این است که المان های کلاسیک دنیای استراتژیک را در کنار هم قرار دهد و المان های مدرن را به آنها اضافه کند.هوش مصنوعی بازی بسیار جذاب است و زیبایی بصری هم در کنار هم عالی کار شده است. محتوای جالب بازی کمک می کند که با عشق و علاقه به سمت بازی بروید و ساعت ها با بازی سرگرم شوید. این ژانر تلفیقی از سبک کلاسیک استراتژی و مدرنیته را ارائه می کند و در گرافیک ساده، همه آنها را نمایش می دهد. صداگزاری ها هم جذاب است و محیط بزرگ بازی نشان دهنده نبردهای حماسی بسیاری است. انیمیشن ها به سادگی طراحی شده اند تا به کلاسیک بودن بازی لطمه ای وارد نشود.

دانلود بازی Close Combat The Bloody First + Update v1.1.1 فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Close Combat The Bloody First

دانلود بازی Close Combat The Bloody First فشرده برای PC که توسط Slitherine Software ساخته و منتشر شده را با حجم 2.3 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Close Combat The Bloody First - CODEX |

  | بازی فشرده Close Combat The Bloody First برای کامپیوتر |

آپدیت بازی v1.1.1-CODEX اضافه شد

دانلود بازی Close Combat The Bloody First دارای ژانر استراتژیک و اکشن ا استفاده از موتور جدید خود تحسین منتقدین را به دنبال داشته است و گیم پلی فوق العاده کلاسیکی دارد. بازی نبردهای جذابی دارد که در طیف گسترده ای از حالت ها دنبال می شود. مناظر سه بعدی شامل دره های باریک و دهکده های متراکمی است که می توانید در ان ها قدم گذارید و ماموریت های خود را انجام دهید. انواع خاص مهمات را می توانید کسب کنید و سطح آنها را ارتقا دهید. همچنین می توانید حرکات واقعی تر و فیزیک نابی را مشاهده کنید و مبارزات خود را پیشرفت دهید.فعالیت های زیادی هم در بازی بازسازی شده است و برای اولین بار پا به میدان نبرد تونس و سیسیل ها خواهید گذاشت. مبارزات بازی بسیار نزدیک است و نمی تونید زیاد از دشمنان خود پیشی بگیرید.

دانلود بازی Thea 2 The Shattering – Wrath of the Sea فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Thea 2 The Shattering

دانلود بازی Thea 2 The Shattering فشرده برای PC که توسط MuHa Games ساخته و منتشر شده را با حجم 2.9 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Thea 2 The Shattering The Awakening - CODEX |

  | بازی فشرده Thea 2 The Shattering برای کامپیوتر |

آپدیت بازی Build 0660-CODEX اضافه شد

دانلود بازی Thea 2 The Shattering این بازی شامل ژانر های  بازی استراتژیک و تلاش برای بقا و نقش آفرینی و نمرات به شدت بالایی از سمت گیمرها و منتقدین دریافت کرده است. این بازی توانسته تا ادامه ای موفق بر نسخه ی اول خود باشد و در سبک استراتژیک، تلاش برای بقا و نقش آفرینی اثری موفق را تولید کند.این بازی بر اساس افسانه های لهستانی ساخته شده و در سرزمینی روایت می شود که تیره و تاریک بوده و تلاش برای زنده ماندن بسیار دشوار است. شیوع موجودات بیگانه افزایش یافته و بلایای طبیعی جان شما را به خطر انداخته است. آیا می توانید فرقه ی خود را رهبری کنید تا از این مخصمه نجات دهید؟

دانلود بازی Interrogation You will be deceived فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Interrogation You will be deceived

دانلود بازی Interrogation You will be deceived فشرده برای PC که توسط Critique Gaming ساخته و منتشر شده را با حجم 666 مگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Interrogation You will be deceived - PLAZA |

  | بازی فشرده Valkyria Chronicles برای کامپیوتر |

دانلود بازی Interrogation You will be deceived این بازی شامل ژانر های  استراتژیک و شبیه سازی و نقش آفرینی است و هوش و زکاوت شما را به چال میکشد.شما را در مسیر به پایان رساندن یک توطئه وحشتناک قرار می دهد و باید معماهای بزرگی را در این راه حل کنید. به عنوان یک کاراگاه پلیسی کارکشته عمل کنید و با ذهن مجرمین و متهمین آشنا شوید.فکر های اکشن آن ها را در ذهن داشته باشید و فراموش نکنید که مهارت های مدیریتی شما، مرز باریکی خواهد داشت و یک غفلت و اشتباه می تواند باعث تبرئه گناهکاران شود. پرونده ها را مطالعه کنید و با متعادل کردن آن ها، بالاخره به یک جواب نهایی برسید. تیم بررسی و بودجه بندی مرکز را در نظر داشته باشید و به همین منظور آن ها را در به درستی در پرونده ها پخش کنید. خودتان را برای هر نقش بازی کردنی آماده کنید. و فراموش نکنید که مجرمین چه ذهن باهوش و خطرناکی می توانند داشته باشند.

دانلود بازی Bridge Constructor Portal برای کامپیوتر

دانلود بازی Bridge Constructor Portal

دانلود بازی Bridge Constructor Portal برای کامپیوتر با حجم 200 مگابایت که توسط ClockStone ساخته و منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Bridge Constructor Portal Portal Proficiency Repack  |

| دانلود بازی فشرده Bridge Constructor Portal |

| این بازی مناسب سیستم های ضعیف میباشد |

دانلود بازی Company of Heroes Complete Edition فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Company of Heroes

دانلود بازی Company of Heroes فشرده برای PC که توسط THQ ساخته و منتشر شده را با حجم 7.7 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Company of Heroes Complete Edition - PROPHET |

  | بازی فشرده Valkyria Chronicles برای کامپیوتر |

دانلود بازی Company of Heroes از سری بازی های Company of Heroes جنگ جهانی را به تصویر می کشند و شما را در یک جنگ تمام عیارقرار می دهند تا طعم یک جنگ را بچشید. پس از نسخه ی اول نسخه اضافه شونده ای به نام Opposing Fronts نیز در سال ۲۰۰۸ به بازار آمد و طرفداران بازی را خوشحال کرد. چند ماه خبری از نسخه ی جدید این سری بازی نبود اما در حالی که تنها کمتر از ۲ ماه از سال ۲۰۰۹ گذشته بود ، Tales of Valor به بازار عرضه شد، این بازی را می توان بیش از یک توسعه دهنده و به صورت یک بازی مستقل دانست ، بازی به سبک RTS است که قطعا طرفداران این سبک را مجذوب و فرصتی برای بازیکنان فراهم می کند تا مدیریت خود را در یک جنگ ارزیابی کنند. به جرات می توان گفت که بازی Company of Heroes یکی از زیباترین و در عین حال جذابترین بازی درمیان رقبای خود است.گرافیک یکی از موثرترین قسمت بازی محسوب می شود به طوری که می تواند فرد را مجذوب و یا از بازی متنفر کند. در بازی Company of Heroes موتور Essence engine به کار گرفته شده که باعث شده گرافیک بازی در حد بسیار خوبی طراحی شود اما حرکات فیزیکی کاراکترها در بازی به وسیله ی موتور Havoc بسیار روان تر شده است برای مثال هنگامی که گلوله ها به تانک ها برخورد می کنند جرقه هایی بسیار طبیعی ایجاد می شوند. یا در برخورد موشک و خمپاره به سطح زمین، فرورفتگی هایی در زمین ایجاد می شود و خاک به اطراف پخش می شود طوری که گرافیک خیره کننده آن باعث می شود که شما خود را در بازی حس کنید.

دانلود بازی Valkyria Chronicles فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Valkyria Chronicles

دانلود بازی Valkyria Chronicles فشرده برای PC که توسط Sega ساخته و منتشر شده را با حجم 16.7 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Valkyria Chronicles - CODEX |

  | بازی فشرده Valkyria Chronicles برای کامپیوتر |

دانلود بازی Valkyria Chronicles عنوان فوق العاده خوش ساخت و جذابیست که توانسته المان های مثبت دو ژانر مختلف را به زیبایی هر چه تمام تر یک بازی جمع کند و لذت انجام بازی های SRPG و TPS را برای گیمر ها یکجا به ارمغان آورد. داستان بازی Valkyria Chronicles در اروپای خیالی سال ۱۹۳۰ اتفاق می افتد.کل سرزمین های اروپا بین این دو ابر قدرت تقسیم شده است به جز کشور کوچک و بی طرفی به نام Gallia که در مرز قلمرو این دو حکومت قرار گرفته است. کشور Gallia که مردمانش خواهان صلح و امنیت هستند حاوی منابع عظیم Rragnite است، به همین دلیل مردمان این شهر ناخواسته وارد جنگ عظیم قدرت ها می شوند.

دانلود بازی Imperator Rome Magna Graeci فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Imperator Rome

دانلود بازی Imperator Rome فشرده برای PC که توسط Paradox Interactive ساخته و منتشر شده را با حجم 1.8 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Imperator Rome Magna Graecia - CODEX |

| بازی فشرده Imperator Rome برای کامپیوتر |

بسته الحاقی Magna Graecia اضافه شد

دانلود بازی Imperator Rome این بازی یک اثر شبیه سازی و استراتژیک است که داستان بازی Imperator Rome در زمان تمدن باستانی یونان، مانند دوران الکساندر اتفاق می‌افتد. بازی Imperator Rome به شما اجازه می‌دهد تا در قالب هر ملتی که می‌خواهید، رویای خود را برای فتح سرزمین‌های دیگر برآورده کنید. مانند تعداد زیادی از بازی‌های بزرگ استراتژی کمپانی پارادوکس، در این بازی نیز هدف اصلی تنها به آنچه که در فکر شما می‌گذرد وابسته است و به اینکه شما تا چه زمانی قادر به حفظ جمهوری خود قبل از شکل‌گیری ظلم و استبداد هستید و آیا می‌توانید سرزمین خود را به روم مقدس تبدیل کنید یا نه.نقشه بازی Imperator Rome شامل سطح وسیعی از تمدن‌های باستانی می‌شود و «از ستون‌های هرکول تا مرزهای هندوستان» کشیده شده. همچنین نقشه بازی با شهروندان تمدن‌های باستانی پر شده است. با در نظر گرفتن سیستم جدید مدیریت شخصیت در Imperator: Rome، هر تمدن باستانی در این بازی نیاز‌های خاصی خواهد داشت که شما باید خود را با آن سازگار کنید، البته اگر می‌خواهید به حاکمی تبدیل شوید که آیندگان از شما یاد کنند و در خاطرشان داشته باشند

دانلود بازی Train Valley 2 – Passenger Flow DLC فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Train Valley 2

دانلود بازی Train Valley 2 فشرده برای PC که توسط Flazm ساخته و منتشر شده را با حجم 555 مگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Train Valley 2 Passenger Flow - PLAZA |

| بازی فشرده Train Valley 2 Passenger Flow برای کامپیوتر |

آپدیت بازی Update 29-PLAZA اضافه شد

دانلود بازی Train Valley 2 این بازی یک اثر کژوال، شبیه سازی و استراتژیک موفق است که استودیو Alexey Davydov آن را توسعه داده و Flazm آن را منتشر کرده است. شما باید انقلاب صنعتی را با حل معماهای گوناگونی که در این بازی تعبیه شده، از طریق مسیرهای راه آهن تجربه کنید. مسیر راه آهن مناسبی را بسازید، لوکوموتیوهای خود را بهبود ببخشید و تمامی قطارهای خود را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید تمامی نیازهای شهرهای مدرن را به موقع به دستشان برسانید.Train Valley 2 دارای شروعی ساده می باشد که می تواند هر گیمری را به خود جلب کند اما چالش های بسیار دشواری برای حرفه ای شدن، پیش روی شما خواهد بود. این بازی سعی کرده تا طعم جدیدی از معماها را در اختیار گیمرها بگذارد که نیازمند تفکر بسیار عمیق بوده و هر گیمری را به تکاپو خواهد کشاند. از گیم پلی اعتیادآور و جذاب بازی Train Valley 2 لذت ببرید، مدیریت های خرد برای ترکیب معماها را انجام داده و المان ها را کنار یکدیگر بگذارید. شما باید تاریخچه ی اصلی مسیرهای ریلی در عصر انقلاب صنعتی را کشف کنید.

diam mi, eget justo dictum ut