خانه » دسته‌بندی " دانلود بازی کامپیوتر جدید با لینک مستقیم و نیم بها "
نمایش مطالب دسته بندی : دانلود بازی کامپیوتر جدید با لینک مستقیم و نیم بها

دانلود رایگان بازی eFootball 24 برای کامپیوتر / لپ تاپ

بازی eFootball 24

دانلود رایگان بازی eFootball 24 برای کامپیوتر و لپ تاپ که به تازگی و با حجم حدود 38 گیگابایت و توسط کمپانی KONAMI منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید.

| eFootball 24 PC Game Links |

دانلود نسخه کامل بازی ای فوتبال 24

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord فشرده برای PC که توسط TaleWorlds Entertainment Arts ساخته و منتشر شده را با حجم 39.2 گیگابایت میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| Mount and Blade II Bannerlord GOG |

| بازی فشرده Mount and Blade II Bannerlord برای کامپیوتر |

آپدیت بازی v1.0.2.6150 نسخه ElAmigos اضافه شد

دانلود بازی Trailmakers برای کامپیوتر

دانلود بازی Trailmakers برای کامپیوتر که توسط Flashbulb ساخته و منتشر شده را  میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

|  Trailmakers RUNE  |

| بازی Trailmakers برای کامپیوتر |   

دانلود بازی Resident Evil 8 Village فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Resident Evil 8 Village

دانلود بازی Resident Evil 8 Village فشرده برای کامپیوتر که توسط Capcom ساخته و منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید.

| Resident Evil 8 Village DODI Repack |

| دانلود بازی Resident Evil 8 Village فشرده برای کامپیوتر |

نسخه DODI Repack بازی Resident Evil 8 Village منتشر شد

نسخه جدید Gold Edition منتشر شد

دانلود بازی The Last of Us Part I فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی The Last of Us Part I  که توسط Naughty Dog LLC ساخته و منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید.

| The Last of Us Part I FitGirl Repack |

| بازی The Last of Us Part I فشرده برای کامپیوتر |

نسخه فشرده DODI Repack بازی The Last of Us Part I قرار گرفت

آپدیت 8 منتشر شد

دانلود بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge

دانلود بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge فشرده برای کامپیوتر که توسط Tribute Games Inc ساخته و منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید.

| Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge ElAmigos |

| بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge فشرده برای کامپیوتر |

نسخه فشرده ElAmigos بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge قرار گرفت

دانلود بازی High On Life فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی High On Life فشرده برای کامپیوتر که توسط Squanch Games, Inc ساخته و منتشر شده را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از بخش دانلود بازی سایت مودینگ وی دریافت کنید.

| High On Life ElAmigos |

| بازی فشرده High On Life برای کامپیوتر |

نسخه فشرده ElAmigos بازی High On Life قرار گرفت

دانلود بازی NBA 2K23 Michael Jordan Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی NBA 2K23 Michael Jordan Edition برای کامپیوتر که توسط 2K ساخته و منتشر شده را با میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید .

| NBA 2K23 Michael Jordan Edition ElAmigos |

| بازی NBA 2K22 فشرده برای کامپیوتر |

نسخه فشرده ElAmigos بازی NBA 2K23 Michael Jordan Edition قرار گرفت

دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر – بازی شبیه ساز ساخت کامپیوتر 2023

دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر با حجم 5.2 گیگابایت که توسط The Irregular Corporation ساخته و منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید.

| PC Building Simulator 2 ElAmigos  |

| دانلود بازی شبیه ساز ساخت کامپیوتر 2023 |

دانلود بازی Dying Light 2 Stay Human فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Dying Light 2 Stay Human فشرده برای کامپیوتر با حجم 27.1 گیگابایت که توسط Mostly Positive ساخته و منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سایت دانلود بازی مودینگ وی دریافت کنید.

| Dying Light 2 Stay Human DODI Repack |

| بازی Dying Light 2 Stay Human فشرده برای کامپیوتر |

نسخه فشرده DODI Repack بازی Dying Light 2 Stay Human قرار گرفت

آپدیت V1.9.2 منتشر شد

 دانلود بازی کامپیوتر

امروزه بسیاری از افراد به دنبال دانلود بازی کامپیوتر هستند و می خواهند بهترین بازی را برای کامپیوتر خود نصب نمایند. در واقع باید بدانیم برای دانلود بازی کامپیوتر به برخی از نکات توجه ویژه ای داشته باشیم، یکی از مهمترین آنها این است که حجم بازی دریافتی ما باید با گرافیک و سخت افزار کامپیوتر هماهنگی لازم را داشته باشد تا بازی به خوبی در کامپیوتر اجرا شود. دانلود بازی کامپیوتر اکشن، دانلود بازی کامپیوتر جنگی، دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و … از جمله مهمترین بازی ها و درخواست هایی می باشد که افراد منتظر آن هستند و می خواهند این بازی ها را در کامپیوتر خود نصب کنند. برای اینکه دانلود بازی کامپیوتر خود را به راحتی انجام دهید و نوع بازی های خود را پیدا کنید در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم تا آشنایی شما با آنها بیشتر شود.

 

دانلود بازی کامپیوتر

 

معرفی دانلود بازی کامپیوتر

همانطوری که بیان نمودیم برای دانلود بازی کامپیوتر باید با انواع دانلود بازی کامپیوتر اکشن، دانلود بازی کامپیوتر جنگی و دانلود بازی کامپیوتر کم حجم آشنایی داشته باشید که برخی از آنها عبارت می باشند از :

 1. call of Duty: World at War :

اگر بخواهیم به عنوان اولین دانلود بازی کامپیوتر که آن را به عنوان دانلود بازی کامپیوتر جنگی ندای وظیفه می شناسند، نام ببریم این بازی را می توانیم معرفی کنیم.  این بازی در پنج نسخه منتشر شده است و هر کی از نسخه های آن طرفداران زیادی دارد، ولی باید بدانید نسخه پنجم آن نسبت به قبلی ها طرفداران بیشتری دارد. وقایعی که در بازی رخ می دهد در منطقه اقیانوس آرام می باشد که کشورهای متعددی مانند آلمان، آمریکا، شوروی و ژاپن در این بازی با یکدیگر به جنگ می پردازند. شما می توانید با دانلود این بازی در جنگ شرکت کنید و به عنوان یکی از سربازهای تاریخ ساز با دیگران جنگ نمایید. شبیه سازی این بازی با وقایع طبیعی بسیار عالی و بی نظیر است و به همین دلیل شما از این دانلود بازی کامپیوتر لذت خواهید برد.

 

 1. Battlefield :

این بازی از تمامی جهات به عنوان یکی از بهترین بازی های جنگی به شمار می رود که برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر اکشن باید این بازی را هم امتحان کنید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این بازی دارد این است که شما به صورت چند نفره و آنلاین می توانید بازی خود را شروع کنید. جنگ هایی که در این بازی وجود دارد حدود یک ساعت طول می کشد و به همین دلیل باید بدانید که نقشه های زیادی در این جنگ ها وجود دارد و شما تمامی این نقشه ها را باید ویران کنید. شما در این باز یمی توانید وسایل جنگی خود را انتخاب کنید و با دوستان خود به صحنه های نبرد بروید. به جرات می توانیم بگوییم که این باز ییک یاز بهترین بازی های کامپیوتری اکش می باشد که شما در آن صحنه های متفاوت جنگی را با دوستانی که همراه هستید تجربه خواهید کرد.

 

 1. Decay of Logos :

برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر کم حجم می توانید این بازی را انتخاب کنید و با بازی کردن با آن لذت ببرید. این بازی داستان بسیار جالبی دارد و داستان آن از این قرار است که یک روستا به دست شوالیه ها تخریب می گردد، جوانی که اهل این روستا می باشد برای انتقام از شوالیه هایی کریمسون می شابد و انتقام خود را شروع می کند. در این بازی شما قلمرویی را در دست خود دارید که این قلمرو سراسر صلح و آرامش می باشد، ولی به دست آشوبگران افتاده است و شما باید صلح آن را برگردانید. در این بازی شما باید به طور مدام به دنبال راهی برای فرار کردن از تاریکی باشید تا پاداش های زیادی را جمع آوری کنید. برای دانلود بازی کامپیوتر سال 2019 این بهترین بازی کامپیوتری است که شما می توانید آن را انتخاب کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

 

 1. ONINAKI :

یکی دیگر از بازی هایی که به عنوان دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر اکشن می توانید بر روی کامپیوتر خود نصب کنید این بازی می باشد. یکی از ویژگی های جالبی که در این بازی وجود دارد این است که دنیای پس از مرگ، زندگی، روح و تناسخ در این بازی نقش دارند. شخصیت هایی که در این بازی حضور دارند می توانند از دنیای واقعی به دنیای پس از مرگ بورند و حتی بالاتر از آن هم بروند که آن دنیا بسیار خطرناک می باشد. شما در این باز یبه دنیا مردگان می رود و از همین طریق اسرار بسیار زیادی را کشف خواهید کرد. شما در حین بازی روح و جن های سرگردانی را می توانید مشاهده کنید که در زندگی قبلی که داشته اند هنوز نتوانسته اند این دنیا را ترک کنند و گرفتار می باشند. هر یک از این روح ها توانایی و استعدادهای بسیار زیادی دارند که شما هرچه در بازی پیشروی داشته باشید می توانید آنها را تا حد بسیار زیادی ارتقاء دهید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های جذاب این باز یاین است که فرشتگانی هم در آن حضور دارند که عواطف مردگانی و زندگانی که در بازی حضور دارند را کنترل می کنند. شما برای دانلود بازی کامپیوتر به عنوان یکی از بازی های اکشن و جنگی می توانید این بازی را انتخاب کنید.

 

 1. RAD :

برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر جنگی یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید داشته باشید این باز یاست، که آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های سه بعدی هم می شناسند. در این بازی شما در سرزمینی هستید که به طور کل نابود شده است و انسان هایی که در آن وجود دارند برای دومین بار به نابودی کشانده شده اند. یکی از ویژگی های جذاب و جالب بازی این است که، جهانی که در اطرافتان قرار دارد بسیار ناشناخته و غریب می باشد و در واقع همه چیز به نظر شما عجیب و غریب می آید. بازماندگانی که در این سیاره حضور دارند باید برای اینکه زنده بمانند به دنبال راهکارهای جدید باشند. واقعیت این بازی بر این منوال است که انسانیت در آن تغییر پیدا کرده و هر انسانی باید به دنبال سرنوشت خود باشد و این مسئله به رفتار خود و دیگر کسانی که بازمانده هستند بستگی دارد. زمانی که شما اتمسفر جدید را در این بازی تنفس کنید قدرت بیشتری به دست خواهید آورد و قدرتمندتر می شوید. با دانلود بازی کامپیوتر و این بازی شما یک جوب عجیب و غریب در دست خود دارید و با آن چوب می توانید موجودات را از بین ببرید و به سرزمین های جدید بروید.

 

 1. Masquerade The Baubles of Doom :

اگر می خواهید دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر کم حجم داشته باشید، بدون شک این بازی را به شما پیشنهاد می دهیم. در این بازی اسطوره های بسیاری وجود دارد که هر یک از این اسطوره ها تیم های بسیار قدرتمندی را در دنیا تشکیل داده اند. یکی از این تیم ها قدرت بسیاری دارد و اگر شما در این تیم باشید می توانید بر سراسر سواحلی که در این بازی وجود دارد حکومت کنید. یکی از ویژگی های جالب این بازی این است که در آن جادوگری وجود دارد و شما می توانید با کمک آن دیگر تیم ها را پیدا کنید و آنها را شکست دهید. یکی از راه های پرماجرا که در این داستان وجود دارد و به شما می پیوندن، ارتش دلقک ها می باشند. وظیفه اصلی که شما در این بازی بر عهده دارید این است که به هیچ عنوان اجازه ندهید بازی دست اهریمن و کسانی که دشمن شما هستند بیفتد. اگر به دنبال دانلود بازی کامپیوتر هیجان انگیز هستید می توانید این باز یرا رد کامپیوتر خود دانلود کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

 

 1. Fallback :

این بازی هم یکی از بازی های اکشن و جنگی می باشد که شما به عنوان دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر اکشن می توانید این بازی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. شما در این بازی به همراه افراد دیگری که بازمانده فاجعه محیط زیست هستند به شهر زیر زمینی که بسیار بزرگ است می روید و تلاش می کنید در آن شهر راه هایی را برای زنده ماند و زندگی پیدا کنید، به همین دلیل مجبور می شود به شرایطی که در آن شهر وجود دارد غلبه کنید. داستانی که در این بازی وجود دارد بسیار جذاب می باشد، به همین دلیل هر فردی را به سمت خود جذب می کند. یکی از ویژگی های این بازی این است که سه بعدی می باشد و به همین دلیل شما می توانید شخصیت هایی که در بازی وجود دارد را به خوبی هدایت کنید و برای اینکه بازی را به اتمام برسانید ذوق و شوق زیادی خواهید داشت.

 

 1. Contra Rogue Corps :

این بازی یکی از بازی های 2019 می باشد و از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد به دنبال بازی های جدید اکشن و جنگی هستند برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر جنگی می توانند این بازی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنند. این بازی یکی از بازی های جنگی به شمار می رود که در شهری پر از هرج و مرج افرادی که نام آنها را اراذل و اوباش گذاشته اند برای زنده ماندن تلاش می کنند. این دسته از افراد شما هستید و باید دوستان و همراهان خود را هدایت کنید تا هرج و مرج را از بین برده و به عنوان قهرمان بازی شناخته شوید. بازی هایی که جنگی هستند می توانید این بازی را انتخاب کنید و از اینکه با شخصیت های آن همراه شوید لذت ببرید در واقع باید بدانید این بازی در چندین سال گذشته هم وجود داشته و افراد زیادی آن را دنبال می کرده اند، ولی این نسخه یکی از نسخه های جدید آن می باشد که در سال 2019 ساخته شده است.

 

 1. Dragon Star Varnir :

یکی دیگر از بازی های جنگی که به عنوان دانلود باز یامپیوتر کم حجم می توانید آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید این بازی می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این بازی این است که حجم چندان بالایی ندارد و در سال 2019 برای کامپیوترها طراحی شده است. شما در این بازی در دنیایی قرار دارید که استخوان های هیولاها و موجودات عجیب و غریب وجود دارد، و به عنوان فردی که می خواهد به جنگ جادوگران بوردی باید بازی خود را شروع کنید. شما که در نقش شوالیه این بازی می باشید و فعالیت می کنید در جنگی کشته می شوید و دو جادوگر خون اژدها را به شما تزریق می کنن تا شما را نجات دهند. هدف اصلی در این بازی این است که توانایی های جادویی را کسب کنید، در حین بازی متوجه خواهید شد که زندگی تان با جادوگرها پیوند خورده است و به همین دلیل باید تلاش کنید که با کمک آنها امپراطوری را از بین ببرید. برای دانلود بازی اکشن و جذاب این بهترین بازی کامپیوتری می باشد که به شما پیشنهاد می دهیم، بنابراین آن را از دست ندهید.

 

 1. Valfaris :

یکی دیگر از بازی های جنگی اکشن می توانید آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید این بازی می باشد که امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. این بازی در فضایی است که کهکشانی می باشد که در این کهکشان نمودارهای زیادی وجود دارد و در آن قلعه والفریس وجود دارد. این قلعه یکی از قلعه هایی می باشد که سال های سال امن بوده و افراد در آن با امنیت زیادی زندگی می کرده اند، اما اکنون به فضای تاریک و ترسناک تبدیل شده است. شما به عنوان یکی از افراد شجاع باید به این قلعه بروید و قلعه را از تاریکی و ترسناکی که بر روی آن حکمفرما شده است نجات دهید. وظیفه اصلی شما در این بازی این است که پرده اسرار بسیاری از تاریکی ها را به چالش بکشید و با بدی ها مبارزه کنید. به عنوان دانلود بازی کامپیوتر این بازی را بدون شک به شما پیشنهاد می دهیم تا از بازی کردن با آن لذت ببرید.

 

 1. Sturmwind EX :

برای دانلود بازی کامپیوتر جنگی، این بازی یکی از بهترین بازی هایی می باشد که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم تا از آن لذت ببرید. این بازی در یک محیط کاملا نوستالژیک است که در سال 2019 طراحی شده و طرفداران زیادی را به دست آورده است. این بازی دارای 16 سطح متنوع و متفاوت می باشد که شما باید تمامی این سطح ها را از سر بگذراند تا به موفقیت برسید. تنوعی که در سلاح های این بازی وجود دارد بسیار زیاد می باشد و شما می توانید هر یک از این سلاح ها را که تمایل دارید را انتخاب کرده و با آنها دشمن های بازی را از بین ببرید. با بازی کردن شما مهارت های خود را به خوبی می سنجید و برای اینکه قوی تر شوید بهتر است درجه سختی بازی را مقداری بیشتر کنید. برای  دانلود بازی کامپیوتر جنگی و اکشن می توانید این بازی را روی کامپیوتر خود نصب کنید و هر زمانی که مایل هستید بازی خود را با سلاح های متنوع آن شروع کنید.

 

دانلود بازی از سایت مودینگ وی

شما میتوانید در سایت مودینگ وی بهترین بازیهای کامپیوتری را با لینک مستقیم و کاملا رایگان دانلود نمایید.

dictum felis Phasellus ut venenatis justo efficitur. massa sed dapibus risus. neque.