گوگل در حال ساخت بازی فرست‌پارتی برای استیدیا

گوگل استیدیا
2019/10/26 محسن حبیبی 0 دیدگاه بازدید

قبل از هر چیزی شما باید بدانید استدیا گیمز اند اینتتیمنت چیست؟استیدیا گیمز اند اینتتیمنت مجموعه ای از تمامی بازیهای مورد علاقه هر کاربری میباشد که در یک پک بوده استیدیا برای تمام روش‌هایی که با آن به بازی می‌پردازند، طراحی شده است و مونترال جایی است که ما قصد داریم ساخت آن‌ها را آغاز کنیم.در ادامه این مقاله گیمینگ میخوانیم:

گوگل قصد دارد که ماه آینده استیدیا (Stadia) را عرضه کند، ولی نکته جالب اینجاست که هیچ عنوان فرست‌پارتی برای روز عرضه ندارد. با این حال گوگل در تلاش است که این بازی مختص به خود را بهبود ببخشد.تا دیروز خبرهایی مختص به انتشار بازی مربوط به شرکت گوگل در حد شایعه بود تا اینکه بعد از اعلام رسمی گوگل همه خبرها به واقعیت پیوست و باید منتظر جدیدترین بازی شرکت گوگل بود.

بازی جدید گوگل استیدیا

مدیر ارشد و رئیس استیدیا گیمز اند اینتتیمنت خانمی به نام جید ریموند (Jade Raymond) میباشد که امروز اعلام کرد اولین استودیوی فرست‌پارتی گوگل طی چند روز آینده در مونترال افتتاح خواهد شد.این خانم خبر مربوطه را در بلاگ شخصی خود با متن زیر عنوان کرد:

برای اعلام زمانی خاص در مورد انتشار بازی استدیا سخت میباشد.این خبر یعنی هنوز کار زیادی برای انتشار و تکمیل شدن این بازی مانده است و باید منتظر خبرهای بعدی باشیم.فقط با این خبر تایید شد که بازی منحصر به فردی در راه است که میتواند همه گیمرها را شگفت زده کند.

این خانم در ادامه فرمود : در استیدیا “به اندازه‌ی کافی خوب بودن” اعتقاد ما نیست. ما به فراتر از اینها فکر میکنیم (مانند): جاه طلب‌تر، فراگیر‌تر، در دسترس‌تر، همه‌جانبه‌تر، گیرا‌تر. ما این باور و ذهنیت را در بازی‌ها و سرگرمی‌های استیدیا به ارمغان می‌آوریم و اکنون با اولین استودیوی خود به دنبال بهترین توسعه‌دهندگان دنیا هستیم تا به ما بپیوندند.

استیدیا

طی این خبر اعلام شد که گوگل استیدیا قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۸ پا به عرصه بگذارد ولی فعلا نباید منتظر انتشار این بازی بود.

دسته بندی ها : اخبار مقالات گیمینگ


1 - کامنت های غیر مرتبط تایید نخواهند شد
2 - کامنت های فینگلیش تایید نخواهند شد و باید فارسی تایپ کنید
3 - کامنت های تکراری تایید نخواهند شد
4 - کامنت های توهین آمیز و همراه با الفاظ رکیک تایید نخواهند شد

emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji