مودینگ وی

گوگل در حال ساخت بازی فرست‌پارتی برای استیدیا
گوگل در حال ساخت بازی فرست‌پارتی برای استیدیا
2019/10/26 محسن حبیبی 0 دیدگاه 1 بازدید مطلب جدید
دسته بندی ها : اخبار مقالات گیمینگ

قبل از هر چیزی شما باید بدانید استدیا گیمز اند اینتتیمنت چیست؟استیدیا گیمز اند اینتتیمنت مجموعه ای از تمامی بازیهای مورد علاقه هر کاربری میباشد که در یک پک بوده استیدیا برای تمام روش‌هایی که با آن به بازی می‌پردازند، طراحی شده است و مونترال جایی است که ما قصد داریم ساخت آن‌ها را آغاز کنیم.در ادامه این مقاله گیمینگ میخوانیم:

گوگل قصد دارد که ماه آینده استیدیا (Stadia) را عرضه کند، ولی نکته جالب اینجاست که هیچ عنوان فرست‌پارتی برای روز عرضه ندارد. با این حال گوگل در تلاش است که این بازی مختص به خود را بهبود ببخشد.تا دیروز خبرهایی مختص به انتشار بازی مربوط به شرکت گوگل در حد شایعه بود تا اینکه بعد از اعلام رسمی گوگل همه خبرها به واقعیت پیوست و باید منتظر جدیدترین بازی شرکت گوگل بود.

بازی جدید گوگل استیدیا

مدیر ارشد و رئیس استیدیا گیمز اند اینتتیمنت خانمی به نام جید ریموند (Jade Raymond) میباشد که امروز اعلام کرد اولین استودیوی فرست‌پارتی گوگل طی چند روز آینده در مونترال افتتاح خواهد شد.این خانم خبر مربوطه را در بلاگ شخصی خود با متن زیر عنوان کرد:

برای اعلام زمانی خاص در مورد انتشار بازی استدیا سخت میباشد.این خبر یعنی هنوز کار زیادی برای انتشار و تکمیل شدن این بازی مانده است و باید منتظر خبرهای بعدی باشیم.فقط با این خبر تایید شد که بازی منحصر به فردی در راه است که میتواند همه گیمرها را شگفت زده کند.

این خانم در ادامه فرمود : در استیدیا “به اندازه‌ی کافی خوب بودن” اعتقاد ما نیست. ما به فراتر از اینها فکر میکنیم (مانند): جاه طلب‌تر، فراگیر‌تر، در دسترس‌تر، همه‌جانبه‌تر، گیرا‌تر. ما این باور و ذهنیت را در بازی‌ها و سرگرمی‌های استیدیا به ارمغان می‌آوریم و اکنون با اولین استودیوی خود به دنبال بهترین توسعه‌دهندگان دنیا هستیم تا به ما بپیوندند.

استیدیا

طی این خبر اعلام شد که گوگل استیدیا قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۸ پا به عرصه بگذارد ولی فعلا نباید منتظر انتشار این بازی بود.

1 - فقط به پیام های فارسی جواب داده خواهد شد و از ارسال پیام های فینگلیش خودداری کنید.
2 - لطفا در خصوص سوال یا مشکل خود فقط یکبار کامنت ارسال کنید و از ارسال کامنت های تکراری جدا خودداری کنید.
3 - لطفا پیام های خود را در پست مربوطه مطرح کنید.
emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji