خانه « ویرایش بازی PES « ویرایش بازی PES 2018 « مود گرافیکیPES2018 « مود Color CorrectionFX برای PES2018 (ورژن 3 اضافه شد)

مود Color CorrectionFX برای PES2018 (ورژن 3 اضافه شد)

در این پست مود Color Correction FX برای PES2018 که توسط Endo ساخته شده است را با حجم 1 مگابایت میتوانید با لینک مستقیم از سرور های مودینگ وی فارسی دانلود کنید.

PES 2018 Color CorrectionFX V3 Final By Endo

[color-box color=”purple”]

ویژگی ها:

✔️ بهبود رنگ ها داخل بازی PES2018

Contents :

Remade turf color for all stadium

No more yellow turfs

No brightnes and contrast correction, only one shader for best performance

Included shaders :

multilut.fx added blue palette

filmgrain.fx added cinematic effect

lut.fx

[/color-box]

[color-box color=”gray”]

اطلاعات:

سازنده: endo

حجم: 1 مگابایت

رمز: moddingway.ir

[/color-box]

[color-box color=”green”]

لینک دانلود:

لینک مستقیم – سرور 1

لینک مستقیم – سرور 2

[/color-box]

[color-box color=”blue”]

اموزش نصب:

How to install?
Unrar all files from Color Correction v3 Final.rar to your pes main directory
Open dxgi.ini with any text editor
In the GENERAL tab you will need to set paths to your reshade suite

>>Example!!!
TextureSearchPaths=C:\ Program Files\ Steam\ SteamApps\ common\ PRO EVOLUTION SOCCER 2018,C:\ Program Files\ Steam\ SteamApps\ common\ PRO EVOLUTION SOCCER 2018\ reshade-shaders\ Textures
EffectSearchPaths=C:\ Program Files\ Steam\ SteamApps\ common\ PRO EVOLUTION SOCCER 2018,C:\ Program Files\ Steam\ SteamApps\ common\PRO EVOLUTION SOCCER 2018\ reshade-shaders\ Shaders
ScreenshotPath=C:\ Program Files\ Steam\ SteamApps\ common\ PRO EVOLUTION SOCCER 2018
PresetFiles=C:\ Program Files\ Steam\ SteamApps\ common\ PRO EVOLUTION SOCCER 2018\ PES2018.ini

[/color-box]

[color-box color=”white”]

توضیح در مورد بازی PES2018 :

بازی PES2018 نسخه جدید شرکت KONAMI بود که در سال 2017 برای پلتفرم های مختلف همچون پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3 و ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 و پی سی و … منتشر شد. این بازی در سبک شبیه ساز ورزشی فوتبال میباشد که در نسخه جدید دستخوش تغییراتی اساسی و گسترده بخصوص در سیستم و گرافیک در نسخه PC شد. و در حال حاضر هم یکی از بهترین و محبوب ترین سری بازی های ورزشی در سراسر جهان بخصوص در ایران میباشد و اکثر گیمر های ایرانی مسلما طرفدار سری بازی های PES هستند.

از ویژگی های بارز این نسخه میتوانیم به ارتقای سیستم پاسکاری بازیکنان، ارتقای هوش مصنوعی بازیکنان، بهبود خارق العاده گرافیک نسبت به نسخه های قبلی و … و همچنین لایسنس لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و لیگ قهرمانان آسیا و لیگ لیبرتادورس و … اشاره کرد.

جدای از این موارد، گیم‌پلی، یکی از ارکان اصلی یک بازی فوتبال آن هم از نوع شبیه‌ساز است. تیم سازنده بازی PES 2018 سعی کرده با شبیه‌سازی هرچه دقیق‌تر بازیکنان فوتبال و نوع دویدن، ضربات آزاد و دربیل‌های آن‌ها بیش از پیش این سری را واقعی‌تر نشان دهد. به عبارتی بازی از نظر گیم‌پلی استایل جدیدی را به خود گرفته است.

اگر عشق دریبل زدن با بازیکنانی نظیر مسی و نیمار را دارید، این بازی دست شما را باز گذاشته تا حرکات نمایشی را اجرا کرده و بازی را به یک سالن نمایش تکنیک تبدیل کنید. از طرفی گیم‌پلی بازی جوری تعبیه شده که اگر اهل حرکات تکنیکی نیستید، باز بتوانید کار خود را پیش برده و از بازی لذت ببرید. نسخه‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ این سری در بخش داوری شدیدا ضعیف عمل کرده بودند. در نسخه ۲۰۱۶ اصلا آوانتاژ برای داور تعریف نشده بود و سریع خطا می‌گرفت و کارت می‌داد ولی در نسخه ۲۰۱۷ قضیه برعکس بود؛ حتما باید تکل از پشت می‌کردید تا شاید خطای شما گرفته شود.

[/color-box]

 

 

به این نوشته رای دهید :
مود Color CorrectionFX برای PES2018 (ورژن 3 اضافه شد)
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهی وجود ندارد .