مودینگ وی دات آی آر

دانلود دیتاپک 3 برای PES2018 (ویژگی + تصاویر جدید)

در این بخش دیتاپک 3.0 کونامی برای PES2018 که به صورت رسمی توسط شرکت KONAMI منتشر شده است را با حجم …… مگابایت میتوانید با لینک مستقیم  از سایت مودینگ وی دات آی آر دانلود کرده و طبق اموزش نصب کنید.

PES 2018 Data Pack 3.0

قرار است نسخه سوم دیتاپک رسمی کونامی در تاریخ 15 فبریه مصادف با 26 بهمن ماه 1396 برای پلتفرم های PC و PS4 و XBOX360 و XBOX One منتشر بشود.

از ویژگی های این دیتاپک که تا الان اطلاع داریم و داخل کانال رسمی PES در توئیتر منتشر شده است میتوانیم به اضافه شدن چندین فیس جدید مانند : یری مینا، دومنیک سولانکه، ابراهام، گودرتی، لورنته و چندین کیت و کفش جدید اشاره کنیم.

احتمالا در دیتاپک سه فیس رونالدو هم آپدیت خواهد شد و احتمال قرار گرفتن استادیوم خانگی شالکه آلمان نیز در این پک وجود دارد


ویژگی:

ویژگی های کامل بعد از انتشار اعلام خواهد شد

✔ اضافه شدن چندین فیس جدید

✔ آپدیت فیس چند بازیکن

✔ اضافه شدن کیت های جدید

✔ آپدیت برخی کفش ها

✔ بهبود گیم پلی بازی

و….


اطلاعات:

سازنده: KONAMI

حجم:  مگابایت

رمز: moddingway.ir


download - دانلود دیتاپک 3 برای PES2018 (ویژگی + تصاویر جدید)لینک دانلود:

برای دانلود دیتاپک ها اینجا کلیک کنید

 


آموزش نصب:

1- ابتدا فایل را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

2- سپس فایل که با فرمت CPK میباشد را در محل نصب بازی در پوشه download کپی کنید.

3- سپس نرم افزار DPF Generator.exe [لینک دانلود]را دانلود و از حالت فشرده خارج کرده و ان را اجرا کنید و ادرس پوشه download بازی و فایل dpfileist.bin که در پوشه دانلود قرار دارد را به ترتیب به نرم افزار بدهید.

4- سپس تیک فایل مربوطه را فعال کنید و دیتاپک را روی گزینه No DLC قرار دهید و در اخر گزینه Generate را انتخاب کنید و منتظر باشید تا پیغام موفقیت امیز یا Success را نمایش بدهد تا فایل روی بازی نصب بشود.

5- سپس بازی را اجرا کرده و از تغییرات لذت ببرید.

**********


مطالب مرتبط