مودینگ وی دات آی آر

دانلود بازی PES 2018 Lite برای PC [آنلاین و کاملا رایگان] + اموزش ویدیویی

در این این پست نسخه رایگان بازی PES 2018 Lite برای PC را که توسط KONAMI و با حجم 15.9 گیگابایت منتشر شده است را میتوانید بالینک مستقیم از سرور های مودینگ وی دانلود کنید

 PES 2018 Lite Version For PC

با نصب و دانلود بازی PES 2018 Lite که به تازگی توسط شرکت کونامی منتشر شده است به راحتی میتوانید از طریق استیم به صورت انلاین و کاملا رایگان این بازی را تجربه کنید. شما در این نسخه میتوانید در بخش مای کلاب و پیس لیگ و همچنین بازی های دوستان با رقیبان و دوستان خود به صورت انلاین به رقابت بپردازید و از ان لذت ببرید.

PES League بخش جدیدی هست که امسال کونامی برای اولین بار قرار است برگزار کند و به همین مناسبت قابلیت جدید را در بازی خود قرار داده که کاربران مختلف از سراسر جهان به صورت در ان شرکت کنند و به یکی از بهترین گیمر های این بازی تبدیل بشوند.

شما در بخش مای کلاب همچنین به صورت کاملا رایگان میتوانید ستارگانی همچون دیوید بکام و مارادونای افسانه ای و … را برای تیم خود در اختیار بگیرید و به رقابت های مختلف بپردازید

ویژگی:

✔️ قابلیت اجرای بازی به صورت کاملا آنلاین

✔️ قابلیت اجرای بازی با دوستان خود در حالت انلاین در بخش مای کلاب و PES League

✔️ قابلیب اجرای انلاین بازی در حالت بازی دوستانه Exhibition Match

✔️ قابلیت به خدمت گرفتن بازیکنان افسانه ای همچون مارادونا و دیوید بکام در مای کلاب به صورت رایگان

 

Create your very own dream team with myClub, where current and historic superstars can be signed. World renowned legendary players like Beckham and Maradona feature, as well as partner club legends Liverpool’s Gerrard, Owen, McManaman, and Inter’s Zanetti, Stanković, and Toldo. More Legend players will appear in-game throughout the year in myClub!

Aim to be the best PES player in the world by competing in this season’s PES LEAGUE. Users will be able to qualify for global events by participating in the CO-OP (3v3) ONLINE Championship, tournaments in limited term, or the newly introduced PES LEAGUE myClub – either in 1v1 or CO-OP competitions.

PES LEAGUE is an online mode which features exciting tournaments to compete against each other to become the best PES player in the world.

سیستم مورد نیاز اجرای PES2018 Lite :

حد اقل سیستم :

OS: Windows 7/8.1/10 – 64bit

Processor: Intel Core i5-3450 3.10GHz / AMD FX 4100 3.60GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650/AMD Radeon HD 7750

DirectX: Version 11

Storage: 30 GB available space

اطلاعات:

سازنده: KONAMI

حجم: 15.9 گیگابایت

رمز: moddingway.ir

آموزش نصب:

نکته: برای اجرا حتما باید فی ل ت رشکن داشته باشید

مطالب مرتبط