مودینگ وی

دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر و PS4 + آموزش نصب – نسخه اولتیمیت
دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر و PS4 + آموزش نصب – نسخه اولتیمیت
1398/06/26 ابراهیم بابایی 268 دیدگاه 52934 بازدید مطلب جدیدمطلب ویژه
دسته بندی ها : آپدیت رسمی FIFA 20 ادیت FIFA 20

دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر برای PC و PS4 را با لینک مستقیم و رایگان و به صورت نیم بها که به صورت رسمی توسط کمپانی EA منتشر شده است را دانلود و طبق اموزش نصب کرده و لذت ببرید.

FIFA 20 FullUnlock PC Game

وضعیت :

> لینک دیتا بازی FIFA 20 برای کامپیوتر : منتشر شد

> نسخه دمو فیفا 20 برای کامپیوتر : منتشر شده (لینک دانلود)

> نسخه دمو فیفا 20 برای PS4 : منتشر شد (لینک دانلود)

> نسخه برای افزایش زمان دمو FIFA 20 : منتشر شد (لینک دانلود)

لیست تغییرات و ویژگی Career Mod دانلود بازی FIFA 20 :

بعد از سالها بالاخره شاهد آن هستیم که EA به سراغ احیا و تغییرات گسترده در بخش کریر مود که محبوبیت بسیار زیادی دارد رفته است و امسال جذابیت این بازی را چندین برابر خواهد کرد

اضافه شدن سیستم جدید روحیه بازیکنان FIFA 20 :

در قسمت قبل اشاره شد که تعاملات شما با بازیکنان تیم می‌تواند روی روحیه آن‌ها تأثیرگذار باشد اما خب این تنها موردی نیست که روی وضعیت روحی آن‌ ها اثر گذار است و امسال شاهد یک سیستم روحیه پیچیده و جذابی هستیم که موارد زیادی می‌توانند آن را دچار تغییر و تحول کنند.

مواردی مثل مدتی که بازیکنان در تیم اصلی شما بازی کنند ، وضعیت حقوق آن‌ها ، جواب‌ هایی که در مکالمات یک به یک یا در کنفرانس‌ های خبری می‌دهید و کلی اتفاقات دیگر، هرچه روحیه یک بازیکن در تیم شما بهتر باشد ، وی عملکرد بهتری در زمین فوتبال خواهد داشت

و این مورد چیزی است که باید درکنار مسائل دیگر به آن هم توجه داشته باشید و مسئولیت شما به عنوان مربی در کریر مود خیلی سخت تر میشود .

اضافه شدن قابلیت های شخصی سازی مربی در کریر FIFA 20 :
در ورژن های قبلی فیفا ، برای انتخاب ظاهر مربی خود گزینه‌ های خیلی محدودی داشتید اما امسال باید همه این محدودیت‌های را فراموش کنید ؛ چرا که بازی یک ابزار کامل برای شخصی‌ سازی ظاهر مربی تیم در اختیار شما قرار میدهد که می‌ توانید مسائلی از چهره و مدل مو گرفته تا فیزیک وی را به‌شکل دلخواه خود بسازید.

اضافه شدن اتاق کنفرانس های خبری و امکان صحبت با بازیکنان مختلف تیم ها

تغییرات بخش کریر بازی بیشتر مربوط‌به زمانی خواهند بود که در این بخش نقش یک مربی را برعهده بگیرید و اضافه شدن کنفرانس‌ های خبری و همینطور امکان صحبت با بازیکنان بخشی از این ویژگی‌ها هستند که حتی به‌ نوعی در خلال آن‌ ها شاهد روایت داستان‌ های مختلفی هستیم. داستان‌هایی که نه به شکل از پیش برنامه‌ ریزی‌ شده بلکه با توجه‌ به پیشرفت هر بازیکن و اتفاقات مختلفی که برای وی رخ می‌دهند شکل می‌گیرند.

جدا از این قبل و بعد هر بازی، شاهد کنفرانس‌های خبری خواهید بود که در آن خبرنگاران ممکن است سوالات مختلفی را براساس شرایط فعلی تیم شما، نتیجه‌ای که در یک بازی به‌خصوص حاصل شده و مواردی از این دست بپرسند و خب نوع واکنش‌های شما نتایج مختلفی را در پی خواهند داشت. مکالمات شما با بازیکنان تیم‌تان هم ازطریق یک نوع مسنجر صورت می‌گیرند و تعاملاتی که با بازیکنان دارید می‌توانند روی روحیه آن‌ها و حتی سرنوشت کاری شما تأثیرگذار باشند.

برای مثال ممکن است بازیکنان شما دچار مشکلاتی شوند که بتوانید ازطریق صحبت کردن آن را حل کنید یا اینکه با انتخاب‌های اشتباه، حتی وضعیت را بدتر کنید! سازندگان اعلام کرده‌اند که برای کنفرانس‌ های خبری انیمیشن‌ های جدید زیادی خلق شده‌اند و همان‌طور که قبلا هم اشاره کردیم،

اضافه کردن این ویژگی‌ها به‌نوعی باعث خواهد شد تا وظیفه شما به‌عنوان مربی در تیم چیزی بیشتر از مدیریت ترکیب و تاکتیک یا نقل و انتقالات باشد و باید مسائل حاشیه‌ای مثل ارتباط با خبرنگاران یا بازیکنان تیم را هم مدیریت کنید.

علاوه‌بر در طول فصل هر زمان که خواستید قادر خواهید بود نوع لباس پوشیدن مربی را تغییر دهید . و همچنین در کریر فیفا 20 مربی خانم هم به بازی اضافه شده است که یک نوآوری جذاب طلقی میشود .

تغییرات در سیستم اخبار FIFA 20 :
یکی از بخش‌ هایی که در رابط کاربری منوی اصلی کریر حضور داشت، قسمت اخبار یا همان News بود که در آن می‌توانستید خلاصه‌ای از اتفاقاتی را که در لیگ شما یا حتی لیگ‌های دیگر رخ می‌دهند ببینید .

حال این بخش در فیفا ۲۰ دست‌خوش تغییراتی شده و قرار است در بین خبر‌های مختلف، مواردی را هم مشاهده کنید که مربوط‌به صحنه‌ای خاص از بازی قبلی شما می‌شوند و برای این اخبار هم تصویری از همان بازی انتخاب خواهد شد که به شکلی هوشمند از یک صحنه داخل بازی گرفته شده است .

تغییرات گرافیکی برای چند لیگ معتبر در کریر FIFA 20 :
برای اینکه ظاهر منو‌های بازی در حین تجربه بخش کریر برای بازیکن تکراری نشود ، سازندگان برای پنج لیگ بوندسلیگا ، لیگ برتر انگلیس ، لیگ فرانسه، لالیگا و لیگ MLS آمریکا ظاهر گرافیکی خاصی در نظر گرفته اند و زمانی که شما مربی یک تیم در این لیگ ها باشید

منو‌ها و جلوه‌های بصری ویژه آن لیگ را مشاهده خواهید کرد. علاوه‌بر این ظاهر این بخش‌ها در حین مسابقات لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا هم حس و حال مختص آن‌ ها را دارد .

سیستم جدید سنجش پتانسیل بازیکنان در کریر FIFA 20 :
در نسخه‌ های قبلی، معمولا یک سری بازیکنان جوان پتانسیل ثابتی داشتند و بهتر کردن آن‌ها بیشتر از این میزان کار سختی بود یا بازیکنانی با سن بالا که نزدیک بازنشستگی بودند هم معمولا با افت شدید کیفیت روبه‌ رو می‌شدند. اما امسال این مورد تغییر کرده و عملکرد بازیکنان روی پتانسیل آن‌ها تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت.

مثلا اگر بتوانید یک بازیکن جوان داشته باشید که در فصل اول حضورش تعداد زیادی گل به‌ثمر رسانده یا کلا عملکرد خیلی خوبی در پست خودش داشت باشد پتانسیلش هم به نسبت خیلی بالاتر خواهد رفت و میزان پیشرفت او بیشتر خواهد بود .

یا در نقطه مقابل اگر بازیکنی با سن بالا در تیم داشته باشید که توانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد، کم‌تر شاهد افت کیفیت وی در فصل بعدی خواهید بود و الزما سن و سال بالا به‌ معنی افت قطعی کیفیت بازیکن نخواهد بود .

البته این مورد مثل یک شمشیر دولبه است و اگر بازیکنان عملکرد خوبی نداشته باشند یا مثلا به میزان کافی از آن‌ها در بازی‌ها استفاده نکنید، دچار افت خواهند شد .

منبع : zoomg


بخش جدید FIFA Street :

اولین خبری که رسما تایید شد حضور فیفا استریت در این بازی خواهد بود که تقریبا خیلی ها را شگفت زده کرده است چرا که بازی فوتبال خیابانی دارای طرفداران زیادی میباشد که نبود این بازی در بین بازی های مطرح فعلی جهان به ویژه در PC به شدت احساس میشد !

اضافه شدن بخش جدید Volta :

بخش ولتا شامل 4 بخش اصلی با عنوان های زیر میباشد :

Volta Kick Off

Story Mode

Volta League

Volta World

شما در بازی قابلیت شخصی سازی بازیکن خود را خواهید داشت اونم به صورت نامحدود :

در شروع میتوانید نوع جنسیت بازیکن خود را که مرد باشد یا زن مشخص کنید و این قابلیت را خواهید داشت که بازیکن خود را به صورت دلخواه شخصی سازی کنید و از مدل مو های مختلف و تتو ها و خوشحالی های مختلف استفاده کنید که این کار جذابیت و لذت بازی را برای شما بیشتر خواهد کرد .

شما میتوانید تیم وولتا خود را توسعه بدهید و به رقابت با سایرین بپردازید و مهارت های خود را افزایش داده و با کسب پیروزی به مسابقات بعدی بروید و با تکمیل وظایف خود در وولتا میتوانید قفل لباس ها و کفش و تی شرت و ژاکت و خالکوبی و مدل های مختلف را برای خود باز کنید .

با باشگاه های حرفه ای به خیابان ها بیایید و در انواع مختلف در قالب های مختلف رقابت کنید. یک بازی PSG در مقابل شیر در پاریس، یک دروازبان مادرید در خیابان های اسپانیا و یا چلسی در برابر تاتنهام در قفس لندن بازی کنید.

در قسمت History شما با افسانه های مختلف فوتبال خیابانی دنیا میتوانید رقابت کنید و با کسب پاداش بازیکن خود را تغییر داده و دیگران را به استخدام در بیاورید و …

تغییراتی که در قسمت گیم پلی دانلود بازی FIFA 20 :

در گیم پلی ای که در خصوص این تغییرات از سوی شرکت EA منتشر شده است میتوانیم به اضافه شدن سیستم جدید ضربات پنالتی و ضربات کاشته و فیزیک واقع گرایانه تر توپ نسبت به قبل و جدال های یک در برابر یک بازیکنان و … اشاره کنیم

از دیگر تغییرات میتوانیم به بهبود سیستم دریبلینگ، بهبود سیستم شوت بخصوص شوت های خارج از محوطه جریمه، بهبود نبرد بین بازیکنان بخصوص نبرد های یک در برابر یک و افزایش هوش مصنوعی فوق العاده بازیکنان اشاره کنیم که همه ساله به عنوان یک عنصر خیلی مهم و جدید مطرح میشود

تریلر بازی FIFA 20 منتشر شد :

https://www.aparat.com/v/1Eas0

اطلاعات دانلود بازی FIFA 20 :

تاریخ انتشار : 26 شهریور ماه 1398

حجم : 37 گیگابایت

رمز عبور : moddingway.ir

سازنده : EA

قابل نصب در : کامپیوتر و کنسول PS4 و XBOX One

سیستم مورد نیاز دانلود بازی FIFA 20 :

حد اقل سیستم مورد نیاز بازی FIFA 20 :

OS: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
CPU: Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM: 8 GB
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
GRAPHIC: NVIDIA GTX 660 or AMD HD 7850
DirectX: DirectX 11 compatible (7 required for DirectX 11)
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: Internet connection required to install and play.

سیستم پیشنهادی بازی FIFA 20  :

OS: Windows 10 – 64-Bit
CPU: Intel i3 6300T or AMD Athlon X4 870K
RAM: 8 GB
DISC DRIVE: DVD ROM drive required for installation only
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
GRAPHIC: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
DirectX: DirectX 12 compatible
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: Internet connection required to install and play.

ثبت امتیاز به این نوشته
[مجموع: 1 میانگین: 5]

268
دیدگاه بگذارید

avatar
113 نظرات
155 پاسخ ها
75 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پر طرفدار ترین
100 نویسندگان دیدگاه
ابراهیم باباییpouriyamammadAmir10علیرضا انصاری آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن برای این دیدگاه  
اطلاع رسانی کن
pouriya
مهمان
pouriya

سلام چرا دیگه گزینه try it now داخل سایت orgin نیست؟

mammad
مهمان
mammad

ممنون از معرفی سی دی کی اشتراکی شما
گرفتم از xtland و با برخورد و خدمات مناسب و با سهولت ،فیفا 20 نصب شد و اجرای نسبتا بدون دردسر دارد و همچی بنظر خوب و عالی ست
ممنون از شما

علیرضا انصاری
مهمان
علیرضا انصاری

اقا چند روزه بازیو نمیتونم بازی کنم
یعنی از اوریجین میرم ولی وقتی لانچر فیفا بالا میومد و پلی رو میزدم هیچ اتفاقی نمی افتاد
از دیروز هم لانچر فیفا هم دیگه کلا باز نمیشه .
چیکار کنم ؟ فیفا رو حذف کنم دوباره بریزم ؟
بعد وقتی هم قبلا بازی میکردم بین باز شدن اوریجین و لانچر و خود فیفا فاصله ی به نسبت زیادی بود
باید چیکار کنم ؟
core i7 3770
16 gig ram
rx580

Amir10
مهمان
Amir10

سلام آقای بابایی من چند روز پیش فیفا19 رو باکیفیت Ultra بازی میکردم ولی حالا چند وقته مثل اون کاربرتون یه کمی تیک میزنه روی همه ی حالات high/medium/ به نظر شما این از چی میتونه باشه؟ سیستمم که خوبه:
CPU:INTEL CORE I5 760 2.80 GHz 8M CACHE
RAM:12GB
VGA:NVIDIA GeForce GTX 960 2GB SHARED 6GB

عرفان
مهمان
عرفان

سلام اگه با سی دی کی اشتراکی پچ نصب کنم قابل اجرا هست؟

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سلام اره

alisangiyan
مهمان
alisangiyan

باسلام ببخیشد روی cpu intel pentium G3220 جواب می ده

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سلام بقیه قطعاتت هم بگو

alisangiyan
مهمان
alisangiyan

ram12 ddr3 1600
گرافیک intel 2g مدل دقیقش رو نمی دونم ولی بازی مثل gtav رو بدون لگ اجرا کردم
اگر قسمتی از سیستم من ضعیف است بگید

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

رم شما که خیلی خوبه
سی پی یو فقط یکم ضعیفه
گرافیک هم باز باید ببینم چی هست دقیقا !
control panel/device manager/display adapter
اینجا مدل دقیق گرافیک رو میگه

alisangiyan
مهمان
alisangiyan

گرافیک inter R hd graphics

EmaD
مهمان
EmaD

سلام من یک مقطع با سی دی کی تونسم فیفا20 بازی کنم اما بعد مدتی دیگه واردش نمیشه و اوریجین نمیذاره اوریجینم کلا آنلاین مودش کار نمیکنه و همیشه توی یک حالت هست این ارورشه نمیدونین مشکل چیه و چجوری حلش کنم
http://uupload.ir/files/7wkh_photo_2020-01-06_11-34-02.jpg

مرتضی
مهمان
مرتضی

عزیز شما اگه اکانتت سالمه برو پوشه ProgramData در درایو c و تو اون پوشه origin و پاک کن کلا حالا شیلترشکن بزن وارد اوریجین شو میبینی درست شده

پویا
مهمان
پویا

سلام فیفا ۲۰ عین فیفا ۱۷ تا خرداد طول بکشه کرک بشه یا شرکت بازی هکرا ترسونده خسته شدیم ناموسا آنقدر فیفا ۱۹ بازی کردیم معتاد فیفا شدم اصلا پیس نمیچسبه…..

مهدی
مهمان
مهدی

سلام نسخه ی از فیفا ۲۰۲۰ هست که بشه کاملا افلاین فیفا رو بازی کرد؟؟؟

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سلام خیر

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

مگر اینکه سی دی کی بگیری

علیرضا انصاری
مهمان
علیرضا انصاری

اقا سلام
حس میکنم کارت گرافیکم ضعیف شده این چند وقته . مثلا چند وقت پیش فیفا رو روی های یا مدیوم بدون لگ بازی میکردم ولی الان رو ضعیف ترین حالت ممکن هم لگ داره . نه فقط فیفا بلکه همه بازیام هم اینجوری شدن . درایور گرافیک رو اپدیت کردم ولی نشد
باید چیکار کنم ؟ لطفا کمک کنین
i7 3770
rx 580
16 gig ram

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

احتمالا مشکل از ویندوز باید باشه
ویروسی شده ممکنه
عوض کنید

علیرضا انصاری
مهمان
علیرضا انصاری

از کجا بفهمم مشکل از ویندوزه ؟

علیرضا انصاری
مهمان
علیرضا انصاری

بهتر بگم از کجا میتونم بفهمم آیا ویدنوزم مشکل داره یا نه

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سخت افزارتون که خیلی خوبه
پر بودن درایو c
هنگ کردن های متعدد
اینکه چند وقته ویندوز فعلیتونو نصب کردید و استفاده میکنید
و … رو باید ملاک قرارداد
چون شما میگید یهو همه بازیات مشکل در اجرا پیدا کردن
با این حال بنظرم کیستونو پیش یه مغازه دار ببرین و بهش بگید سخت افزارتونو کامل چک کنه ببینه مشکلی داره یا نه

رسول
مهمان
رسول

سلام این اشتراکی چرا پرید بعد من سییتم من بالا رم ۱۲ گرافیک gtx 1060 اینترنت وصل نشدم از شرکت می خوام مشکل من حل کنه

عرفان
مهمان
عرفان

سلام اقای بابایی
خسته نباشید.ببخشید یه سوال داشتم.حالا اگه این فیفا کرک نشد,احتمال داره مثل پی اس یه نسخه لایتی چیزی بدن ما بدبختا استفاده کنیم یا کلا امکان نداره چنین نسخه ای بیاد؟

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سلام متاسفانه خیر دوست عزیز

رسول
مهمان
رسول

سلم کرک نیومد تا کی کسی نیست هک کنه

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سلام. متاسفانه هیچ خبری از کرک نیست

رسول
مهمان
رسول

سلام کرک خبری نشد خسته شدیم منتظر موندیم

عرشیا نصیری
ویرایشگر
عرشیا نصیری

سلام نه متاسفانه

رسول
مهمان
رسول

سلام واقعا شما نمی تونین کرک رو هگ کنید خسته شدیم منتظر موندم ای بابا

علیرضا
مهمان
علیرضا

سلام خسته نباشید.
من بازی رو با اکانت کرکی فعال کردم حالا فقط آفلاین اجرا میکنم ولی تنظیماتم اعمال نمیشه مثلا وقتی گیم مود رو فست میذارم حس میکنم اعمال نمیشه و دفعه بعد که بازی رو اجرا میکنم گیم مود روی نرمال هست این داستان شامل تنظیمات دوربین بازی هم میشه.
میتونم از جای دیگه ای این تغییرات رو اعمال کنم ؟ مثلا از بیرون بازی ( فایل کانفیگ ) یا همچین چیزی . امکانش هست ؟!

علیرضا انصاری
مهمان
علیرضا انصاری

داداش اکانتت هکیه . یعنیصاحب اصلی اکانت هم داره ازش استفاده میکنه . یعنی وقتی بازی رو هر بار به سلیقه خودش تغییر میده . همین که بک نداده بهت برو خدا رو شکر کن

Mehdi
مهمان
Mehdi

سلام خسته نباشید خبری در مورد اومدن یا نیومدن کرک فیفا دارید ؟اصلا میاد یا نه

امیر
مهمان
امیر

سلام خسته نباشید ببخشید سی دی کی اشتراکی شامل ولتا میشود یا نه

ic power
مهمان
ic power

سلام اگه سی دی کی بگیرم و فعال بشه بعدش میشه بخش kick off آفلاین بازی کرد

علیرضا
مهمان
علیرضا

سلام خسته نباشید پارت ۹ سرور ۴ ایراد داره

عرفان
مهمان
عرفان

سلام اقای بابایی
ببخشید یه سوال
اگه فیفا 20 کرک بشه,ولتا یا همون فوتبال خیابانی توش کار نمیکنه؟

مهدی
مهمان
مهدی

سلام..
خیلی از بازیها کرک شدن .. fifa 20 معلوم نیست حدودا کی کرک میشه؟ آقای بابایی با تجربه خودتون و اخبار تخمین خودتون چیه؟ ممنونم

امیر
مهمان
امیر

کرک هم بشه آخه فایده نداره، ولتا و آلتیمیت که اصل کاری هستن تو نسخه کرک کار نمی کنه