مودینگ وی

دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر و PS4 + آموزش نصب – نسخه اولتیمیت
دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر و PS4 + آموزش نصب – نسخه اولتیمیت
2019/09/17 ابراهیم بابایی 202 دیدگاه 1 بازدید مطلب جدیدمطلب ویژه
دسته بندی ها : آپدیت رسمی FIFA 20 ادیت FIFA 20

دانلود بازی FIFA 20 برای کامپیوتر برای PC و PS4 را با لینک مستقیم و رایگان و به صورت نیم بها که به صورت رسمی توسط کمپانی EA منتشر شده است را دانلود و طبق اموزش نصب کرده و لذت ببرید.

FIFA 20 FullUnlock PC Game

وضعیت :

> لینک دیتا بازی FIFA 20 برای کامپیوتر : منتشر شد

> نسخه دمو فیفا 20 برای کامپیوتر : منتشر شده (لینک دانلود)

> نسخه دمو فیفا 20 برای PS4 : منتشر شد (لینک دانلود)

> نسخه برای افزایش زمان دمو FIFA 20 : منتشر شد (لینک دانلود)

لیست تغییرات و ویژگی Career Mod دانلود بازی FIFA 20 :

بعد از سالها بالاخره شاهد آن هستیم که EA به سراغ احیا و تغییرات گسترده در بخش کریر مود که محبوبیت بسیار زیادی دارد رفته است و امسال جذابیت این بازی را چندین برابر خواهد کرد

اضافه شدن سیستم جدید روحیه بازیکنان FIFA 20 :

در قسمت قبل اشاره شد که تعاملات شما با بازیکنان تیم می‌تواند روی روحیه آن‌ها تأثیرگذار باشد اما خب این تنها موردی نیست که روی وضعیت روحی آن‌ ها اثر گذار است و امسال شاهد یک سیستم روحیه پیچیده و جذابی هستیم که موارد زیادی می‌توانند آن را دچار تغییر و تحول کنند.

مواردی مثل مدتی که بازیکنان در تیم اصلی شما بازی کنند ، وضعیت حقوق آن‌ها ، جواب‌ هایی که در مکالمات یک به یک یا در کنفرانس‌ های خبری می‌دهید و کلی اتفاقات دیگر، هرچه روحیه یک بازیکن در تیم شما بهتر باشد ، وی عملکرد بهتری در زمین فوتبال خواهد داشت

و این مورد چیزی است که باید درکنار مسائل دیگر به آن هم توجه داشته باشید و مسئولیت شما به عنوان مربی در کریر مود خیلی سخت تر میشود .

اضافه شدن قابلیت های شخصی سازی مربی در کریر FIFA 20 :
در ورژن های قبلی فیفا ، برای انتخاب ظاهر مربی خود گزینه‌ های خیلی محدودی داشتید اما امسال باید همه این محدودیت‌های را فراموش کنید ؛ چرا که بازی یک ابزار کامل برای شخصی‌ سازی ظاهر مربی تیم در اختیار شما قرار میدهد که می‌ توانید مسائلی از چهره و مدل مو گرفته تا فیزیک وی را به‌شکل دلخواه خود بسازید.

اضافه شدن اتاق کنفرانس های خبری و امکان صحبت با بازیکنان مختلف تیم ها

تغییرات بخش کریر بازی بیشتر مربوط‌به زمانی خواهند بود که در این بخش نقش یک مربی را برعهده بگیرید و اضافه شدن کنفرانس‌ های خبری و همینطور امکان صحبت با بازیکنان بخشی از این ویژگی‌ها هستند که حتی به‌ نوعی در خلال آن‌ ها شاهد روایت داستان‌ های مختلفی هستیم. داستان‌هایی که نه به شکل از پیش برنامه‌ ریزی‌ شده بلکه با توجه‌ به پیشرفت هر بازیکن و اتفاقات مختلفی که برای وی رخ می‌دهند شکل می‌گیرند.

جدا از این قبل و بعد هر بازی، شاهد کنفرانس‌های خبری خواهید بود که در آن خبرنگاران ممکن است سوالات مختلفی را براساس شرایط فعلی تیم شما، نتیجه‌ای که در یک بازی به‌خصوص حاصل شده و مواردی از این دست بپرسند و خب نوع واکنش‌های شما نتایج مختلفی را در پی خواهند داشت. مکالمات شما با بازیکنان تیم‌تان هم ازطریق یک نوع مسنجر صورت می‌گیرند و تعاملاتی که با بازیکنان دارید می‌توانند روی روحیه آن‌ها و حتی سرنوشت کاری شما تأثیرگذار باشند.

برای مثال ممکن است بازیکنان شما دچار مشکلاتی شوند که بتوانید ازطریق صحبت کردن آن را حل کنید یا اینکه با انتخاب‌های اشتباه، حتی وضعیت را بدتر کنید! سازندگان اعلام کرده‌اند که برای کنفرانس‌ های خبری انیمیشن‌ های جدید زیادی خلق شده‌اند و همان‌طور که قبلا هم اشاره کردیم،

اضافه کردن این ویژگی‌ها به‌نوعی باعث خواهد شد تا وظیفه شما به‌عنوان مربی در تیم چیزی بیشتر از مدیریت ترکیب و تاکتیک یا نقل و انتقالات باشد و باید مسائل حاشیه‌ای مثل ارتباط با خبرنگاران یا بازیکنان تیم را هم مدیریت کنید.

علاوه‌بر در طول فصل هر زمان که خواستید قادر خواهید بود نوع لباس پوشیدن مربی را تغییر دهید . و همچنین در کریر فیفا 20 مربی خانم هم به بازی اضافه شده است که یک نوآوری جذاب طلقی میشود .

تغییرات در سیستم اخبار FIFA 20 :
یکی از بخش‌ هایی که در رابط کاربری منوی اصلی کریر حضور داشت، قسمت اخبار یا همان News بود که در آن می‌توانستید خلاصه‌ای از اتفاقاتی را که در لیگ شما یا حتی لیگ‌های دیگر رخ می‌دهند ببینید .

حال این بخش در فیفا ۲۰ دست‌خوش تغییراتی شده و قرار است در بین خبر‌های مختلف، مواردی را هم مشاهده کنید که مربوط‌به صحنه‌ای خاص از بازی قبلی شما می‌شوند و برای این اخبار هم تصویری از همان بازی انتخاب خواهد شد که به شکلی هوشمند از یک صحنه داخل بازی گرفته شده است .

تغییرات گرافیکی برای چند لیگ معتبر در کریر FIFA 20 :
برای اینکه ظاهر منو‌های بازی در حین تجربه بخش کریر برای بازیکن تکراری نشود ، سازندگان برای پنج لیگ بوندسلیگا ، لیگ برتر انگلیس ، لیگ فرانسه، لالیگا و لیگ MLS آمریکا ظاهر گرافیکی خاصی در نظر گرفته اند و زمانی که شما مربی یک تیم در این لیگ ها باشید

منو‌ها و جلوه‌های بصری ویژه آن لیگ را مشاهده خواهید کرد. علاوه‌بر این ظاهر این بخش‌ها در حین مسابقات لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا هم حس و حال مختص آن‌ ها را دارد .

سیستم جدید سنجش پتانسیل بازیکنان در کریر FIFA 20 :
در نسخه‌ های قبلی، معمولا یک سری بازیکنان جوان پتانسیل ثابتی داشتند و بهتر کردن آن‌ها بیشتر از این میزان کار سختی بود یا بازیکنانی با سن بالا که نزدیک بازنشستگی بودند هم معمولا با افت شدید کیفیت روبه‌ رو می‌شدند. اما امسال این مورد تغییر کرده و عملکرد بازیکنان روی پتانسیل آن‌ها تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت.

مثلا اگر بتوانید یک بازیکن جوان داشته باشید که در فصل اول حضورش تعداد زیادی گل به‌ثمر رسانده یا کلا عملکرد خیلی خوبی در پست خودش داشت باشد پتانسیلش هم به نسبت خیلی بالاتر خواهد رفت و میزان پیشرفت او بیشتر خواهد بود .

یا در نقطه مقابل اگر بازیکنی با سن بالا در تیم داشته باشید که توانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد، کم‌تر شاهد افت کیفیت وی در فصل بعدی خواهید بود و الزما سن و سال بالا به‌ معنی افت قطعی کیفیت بازیکن نخواهد بود .

البته این مورد مثل یک شمشیر دولبه است و اگر بازیکنان عملکرد خوبی نداشته باشند یا مثلا به میزان کافی از آن‌ها در بازی‌ها استفاده نکنید، دچار افت خواهند شد .

منبع : zoomg


بخش جدید FIFA Street :

اولین خبری که رسما تایید شد حضور فیفا استریت در این بازی خواهد بود که تقریبا خیلی ها را شگفت زده کرده است چرا که بازی فوتبال خیابانی دارای طرفداران زیادی میباشد که نبود این بازی در بین بازی های مطرح فعلی جهان به ویژه در PC به شدت احساس میشد !

اضافه شدن بخش جدید Volta :

بخش ولتا شامل 4 بخش اصلی با عنوان های زیر میباشد :

Volta Kick Off

Story Mode

Volta League

Volta World

شما در بازی قابلیت شخصی سازی بازیکن خود را خواهید داشت اونم به صورت نامحدود :

در شروع میتوانید نوع جنسیت بازیکن خود را که مرد باشد یا زن مشخص کنید و این قابلیت را خواهید داشت که بازیکن خود را به صورت دلخواه شخصی سازی کنید و از مدل مو های مختلف و تتو ها و خوشحالی های مختلف استفاده کنید که این کار جذابیت و لذت بازی را برای شما بیشتر خواهد کرد .

شما میتوانید تیم وولتا خود را توسعه بدهید و به رقابت با سایرین بپردازید و مهارت های خود را افزایش داده و با کسب پیروزی به مسابقات بعدی بروید و با تکمیل وظایف خود در وولتا میتوانید قفل لباس ها و کفش و تی شرت و ژاکت و خالکوبی و مدل های مختلف را برای خود باز کنید .

با باشگاه های حرفه ای به خیابان ها بیایید و در انواع مختلف در قالب های مختلف رقابت کنید. یک بازی PSG در مقابل شیر در پاریس، یک دروازبان مادرید در خیابان های اسپانیا و یا چلسی در برابر تاتنهام در قفس لندن بازی کنید.

در قسمت History شما با افسانه های مختلف فوتبال خیابانی دنیا میتوانید رقابت کنید و با کسب پاداش بازیکن خود را تغییر داده و دیگران را به استخدام در بیاورید و …

تغییراتی که در قسمت گیم پلی دانلود بازی FIFA 20 :

در گیم پلی ای که در خصوص این تغییرات از سوی شرکت EA منتشر شده است میتوانیم به اضافه شدن سیستم جدید ضربات پنالتی و ضربات کاشته و فیزیک واقع گرایانه تر توپ نسبت به قبل و جدال های یک در برابر یک بازیکنان و … اشاره کنیم

از دیگر تغییرات میتوانیم به بهبود سیستم دریبلینگ، بهبود سیستم شوت بخصوص شوت های خارج از محوطه جریمه، بهبود نبرد بین بازیکنان بخصوص نبرد های یک در برابر یک و افزایش هوش مصنوعی فوق العاده بازیکنان اشاره کنیم که همه ساله به عنوان یک عنصر خیلی مهم و جدید مطرح میشود

تریلر بازی FIFA 20 منتشر شد :

https://www.aparat.com/v/1Eas0

اطلاعات دانلود بازی FIFA 20 :

تاریخ انتشار : 26 شهریور ماه 1398

حجم : 37 گیگابایت

رمز عبور : moddingway.ir

سازنده : EA

قابل نصب در : کامپیوتر و کنسول PS4 و XBOX One

سیستم مورد نیاز دانلود بازی FIFA 20 :

حد اقل سیستم مورد نیاز بازی FIFA 20 :

OS: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
CPU: Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM: 8 GB
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
GRAPHIC: NVIDIA GTX 660 or AMD HD 7850
DirectX: DirectX 11 compatible (7 required for DirectX 11)
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: Internet connection required to install and play.

سیستم پیشنهادی بازی FIFA 20  :

OS: Windows 10 – 64-Bit
CPU: Intel i3 6300T or AMD Athlon X4 870K
RAM: 8 GB
DISC DRIVE: DVD ROM drive required for installation only
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
GRAPHIC: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
DirectX: DirectX 12 compatible
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: Internet connection required to install and play.

1 - فقط به پیام های فارسی جواب داده خواهد شد و از ارسال پیام های فینگلیش خودداری کنید.
2 - لطفا در خصوص سوال یا مشکل خود فقط یکبار کامنت ارسال کنید و از ارسال کامنت های تکراری جدا خودداری کنید.
3 - لطفا پیام های خود را در پست مربوطه مطرح کنید.
emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji

 1. محراب

  سلام خسته نباشید
  بازی یخرده خیلی کم لگ میزنه
  راه حلی هست واسش؟

  1. سلام گرافیک بازی را کاهش بده

 2. محراب

  اصلا try it now در کار نیس که
  اون گزینه هام که میزنی شماره کارت برای خرید میخواد

  1. مهدی

   من زدم بازی اضافه شد نسخه تریالش که ۱۰ ساعته الان ۵ ساعت دیگه دارم فیفااا ۲۰ خیلی سخت شده سختااااا خیلی در کل جذابه

 3. محراب

  سلام آقای بابایی
  من الان دارم فیفا ۲۰ دانلود میکنم
  فقط بعدش آیا باید اقدام به فعال سازی در اوریجین کنم طبق اموزش یا باید قبلش از سی دی کی استفاده کنم؟
  اصلا استفاده از سی دی کی چجوریاس؟
  الان خریداری کنم شما فعال میکنید؟چون اینجا درموردش چیزی ننوشتین
  خیلی ممنون..

  1. سلام به بعد از خرید بهتون وقت میدن در اون زمان وقتون میتوانید fifa 20 فعال و بازی کنید

   1. محراب

    عذرمیخوام من چون تا حالا از سی دی کی استفاده نکردم میپرسم
    چی هس اصلا؟
    باید موقع اجرای بازی وارد کنم؟

    1. دوست عزیز داخل سایت هست قسمت پایین همین پست توضیحات داده شده

 4. مهدی

  سلام آقای بابایی
  فیفا ۲۰ کرک نشد؟ خبر تازه ای از زمان کرک شدن دارید؟

  1. سلام هیچ خبری نیست

 5. عرفان

  سلام اقای بابایی
  ببخشید یه سوال داشتم .میخواستم ببینم میتونم الان فیف 20 کرک نشده رو دانلود کنم بعد که کرک شد, فقط یه پارت کم حجم کرک بهش بزنم تا کرک شده اجرا بشه؟

  1. سلام احتمالا بله

 6. Amin

  سلام کرک کی منتشر میشه

  و کرک رو در کشور ایران میسازن یا در خارج

  1. سلام مشخص نیست
   و کرکر ها خارجی اند

 7. امین

  سلام اقای بابایی خسته نباشید میخواستم بدونم اطلاعی از اینکه فیفا20 داره کرک میشه بانه دارید

  1. سلام فعلا هیچ خبری نیست

 8. ایمان

  سلام. کد دیتا ps4 این بازی که شما قرار دادید 57 هستش که ریجن 1 آمریکاست. کد دیتا 59 هم که هست و برای ریجن 1 آمریکاست چه تفاوتی با این داره؟ اصلا آیا تفاوتی داره؟

  1. سلام دوست عزیز
   من در این خصوص اطلاعی ندارم
   هرکسی بلده جواب بده لطفا

 9. محراب

  سلام آقای بابایی
  خسته نباشید
  من میترسم اینو دانلود کنمو سی دی کی خریداری کنم اما اجرا نشه یا لگ بزنه و خوب اجرا نشه
  مثل فیفا ۱۹ چیزی درست نکردین که بشه قبلش باهاش تست کنم؟
  من رو اجرای فیفا ۱۹ هیچ مشکلی نداشتم اما دموی فیفا ۲۰ لگ میزد که یکی ام با سیستم قوی تر از برا من گفته بود همین مشکلو داره..واسه همین میگم اگر یه تستی باشه عالیه

  و اینکه اون پچ لیگ برتر که برای فیفا ۱۹ همین الان خبرشو دادین روی بازی کرک شده ام اجرا میشه یا نه؟

  1. محراب

   اصطلاح میکنم..برای فیفا ۲۰

  2. سلام اگر فیفا 19 را اجرا میکردید اینم ظاهرا اجرا میشه و دمو هم ظاهرا خودش لگ داشت ولی من خودم الان فیفا 20 با کیفیت اولترا اجرا میکنم هیچ لگی وجود نداره

 10. محسن

  چرا فیفا 20 کرک نمیشه خسته شدیم اه

 11. محسن

  کرک این بازی کی میاد خستمون کرد

 12. Ehsan

  سلام بازی اگه کرک نشده میشه بازی کرد؟

  1. Ehsan

   اگه سی دی کی اشتراکی نخریم چی میشه؟

   1. اجرا نمیشه

 13. محمد مهدی بهرامی

  با سلام من fifaconfig19 رو روی fifa 20 و با دایرکت ایکس11 اجراکردم حالا اون پاک شده و میخواستم بپرسم که میشه لینک دانلود fifaconfig2019 رو قرار بدین؟؟؟

  1. بهنام

   http://uupload.ir/view/01t5_fifaconfig.zip/

   براتون آپلود کردم اینجا دانلود کنید

   1. محمد مهدی بهرامی
 14. مهدی محسنی

  بخش التیمت تیم بعد از کرک را بازی میتونیم

 15. امیر

  سلام رو این سیستم اجرا میشه intel core i3,4150cpy@3.50ghz گرافیگ gtx 960 رم 8

  1. سلام
   بله باید اجرا بشه

 16. Hosseini

  سلام خسته نباشید آقای بابایی
  بی زحمت فایل گزارشگر ها رو هم قرار بدید اگر امکان داره.

  1. سلام هروقت منتشر بشوند چشم

 17. Ahmad

  سلام آقای بابایی عزیز میتونید یه پچ فوق العاده با تیم عالیتون برای فیفا۱۴ بسازید قیمتش هم مهم نیست.
  با تشکر.
  جواب بدهید.

  1. سلام
   فعلا امکانش نیست

 18. djpayam

  با سلام و خسته نباشید به سایت خوب مودینگ وی واقعیتش یه سوال برام پیش اومده بود من 10 تا پارت از فیفا رو دانلود کرده بودم این ده تا چند تای آخرش حجم ترافیکم رو خیلی مصرف کرد یعنی 4 تا پارت حدود 40 گیگ رو مصرف کرده با مخابرات تماس گرفتم گفتن هاست سایت باید خارجی باشه یا تو سرور های ما ثبت نشده باشه الا 9 تا دیگه مونده راهی. چیزی. نیست که بتونم بقیه رو با ترافیک داخلی دانلود کنم دانلود ها رو هم از سرور 4 پر سرعت دانلود کردم لطفا راهنمایی کنین با تشکر فراوان.

  1. سلام دوست عزیز
   اولا موردی که هست اینه که سرور های 1 و 3 در سامانه نیم بها ثبت شده اند
   ولی سرور 4 هم به بنا به پیگیری هایی که کردیم ظاهرا باید ثبت شده باشه
   شما برای اینکه متوجه بشید لینک های سرور نیم بها هستند یا نه آدرس https://linkirani.ir را باز کن و یکی از لینک های دانلود سرور های ما را داخلش وارد کن و بررسی کن ببین چی میگه

   و اینکه فرض را بر این بگذاریم که لینک ها سرور داخلی نباشند ، نباید برای هر پارت بیش از حجم خودش از اینترنت شما مصرف بشه و اینکه شما میگید برای هر پارت دو گیگ حدود 8 گیگ حجم مصرف شده که قطعا نباید اینطوری باشه و مشکل از ارائه دهنده اینترنت هست نه از سرور های ما چون متاسفانه خیلی از این ارائه دهنده ها حتی لینک های نیم بها را هم بین الملل محاسبه میکنند (بارها این مورد گزارش شده است)

 19. عرفان

  سلام اقای بابایی
  ببخشید یه سوال.بعد از این که بازی کرک شد,بخش ولتا افلاین میشه دیگه نه؟

  1. سلام
   فکر نمیکنم

 20. هادی

  سلام اقای بابایی بخش volta رو فقط انلاین میشه بازی کرد یا افلاین هم میشه؟؟؟

  1. سلام فقط با سی دی کی اورجینال قابل بازی هست

 21. هادی

  سلام.اقای بابایی بخش volta رو فقط انلاین میشه بازی کرد.افلاین نداره؟؟؟؟

  1. پاسخ شما داده شد
   لطفا از ارسال کامنت های تکراری خودداری کنید

 22. امیر

  سلام چرا تو بازی بعضی موقع ها لک میزنه مال بازی یا سیستم

  1. سلام حتما مال سیستم شماست

 23. احمدرضا

  سلام آقای بابایی عزیز میتونید یه پچ فوق العاده با تیم عالیتون برای فیفا۱۴ بسازید قیمتش هم مهم نیست.
  با تشکر.

 24. علی مقدسی

  سلام ******
  ************
  علی مقدسی
  ***

  1. سلام دوست عزیز
   مشخصات و لینک ورود به گروه گفتگوی آنلاین سایت مودینگ وی برای شما ارسال شده که میتوانید از الان به گروه وارد بشوید و اقدام به ارسال پیام کنید

 25. علی اکبر پریمی

  علی اکبرپریمی
  ** سال
  *********
  ***
  ******

  1. سلام دوست عزیز
   مشخصات و لینک ورود به گروه گفتگوی آنلاین سایت مودینگ وی برای شما ارسال شده که میتوانید از الان به گروه وارد بشوید و اقدام به ارسال پیام کنید

 26. علیرضا

  علیرضا مرادی
  **********
  ** سال
  ***********

  1. سلام دوست عزیز
   مشخصات و لینک ورود به گروه گفتگوی آنلاین سایت مودینگ وی برای شما ارسال شده که میتوانید از الان به گروه وارد بشوید و اقدام به ارسال پیام کنید

 27. Sepehr

  سپهر غلامی
  ********
  **********
  *********

  1. سلام دوست عزیز
   مشخصات و لینک ورود به گروه گفتگوی سایت مودینگ وی برای شما ارسال شده که میتوانید از الان به گروه وارد بشوید و اقدام به ارسال پیام کنید