مودینگ وی دات آی آر

دانلود بازی Euro Truck 2 Italia برای PC (+ نسخه فوق فشرده)

در این پست دانلود بازی Euro Truck 2 Italia برای PC که به تازگی و با حجم 4 گیگابایت توسط SCS Studio منتشر شده است میتوانید بالینک مستقیم از سرور های مودینگ وی دانلود کرده و نصب نمایید و لذت ببرید.

Euro Truck 2 Italia the PC Game

بسته الحاقی بازی Euro Truck 2 Italia  که مخصوص کشور ایتالیا میباشد در تاریخ 5 دسامبر 2017 منتشر شد. استودیو SCS Software این بازی را توسعه داده و منتشر کرده است. این عنوان بسیار موفق از ۵سال پیش همواره توانسته بسته های الحاقی متعدد را منتشر کند و همواره مورد توجه و تمجدید کاربران قرار بگیرد. در نسخه جدید DLC ایتالیا شما پا به این کشور با تاریخ غنی، صنعت مدرن، معماری سنتی و مناظر طبیعی پراکنده خواهید گذاشت . ویژگی های رایج کشور ایتالیا را پشت چرخ های کامیون خود تجربه کنید . جاده های پر پیچ و خم با تونل های فراوان را تجربه کنید و بعد از گذر از آن ها به افق های دور دست خیره شوید. از ارتفاعات کوه ها پایین بیایید و به ساحل دریاها برسید. از زمین های زراعی عبور کرده و به مناطق با حیات وحش بکر برسید. در بسته الحاقی ایتالیا بیش از ۱۱۵۰۰کیلومتر جاده ی جدید برای شما تعبیه دیده شده است. ۱۹شهر جدید شامل رم، ناپولی، پالرمو و … در انتظار شماست. جاده های کمربندی در اطراف شهرهای مهم، دروازه ها و نشانه های ورودی کشور ایتالیا، معماری های ایتالیایی، صنایع و شرکت های محلی و… همگی در بسته الحاقی ایتالیا برای بازی Euro Truck Simulator 2 همگی در انتظار شما هستند .

نکته مهم:

این نسخه از بازی به ورژن های قبلی نیازی ندارد و به صورت کامل میباشد

ویژگی:

✔ اضافه شدن مپ عظیم و بی نظیر ایتالیا در یوروتراک 2

حد اقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 /8 /10

CPU: Dual Core 2.4 GHZ

RAM: ۴ GB

Graphics: Nvidia Geforce GTS 450 / Intel HD 4000

DirectX: Version 10

Hard Drive: ۷ GB

اطلاعات:

سازنده: SCS Studio

حجم: 4 گیگابایت و 2 گیگابایت نسخه فشرده

رمز: moddingway.ir

آموزش نصب بازی Euro Truck 2 Italia :

1- ابتدا بازی را دانلود کرده و از حالت فشرد خارج کنید.

2- سپس با استفاده از نرم افزار نرو یا Power Iso فایل iso بازی را Mount نمایید.

3- سپس به مای کامپیوتر رفته و درایو مجازی ایجاد شده برای بازی را باز کرده و فایل ستاپ بازی را اجرا کرده و محل نصب بازی را به ان بدهید.

4- منتظر باشید تا بازی کاملا نصب بشود و سپس بازی را اجرا کرده ولذت ببرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
مطالب مرتبط