شناخت مودینگ تراول

وبسایت مودینگ تراول رسما از سال 1399 آغاز به فعالیت کرد و خاص ترین وبسایت گردشگری ایران میباشد که تورهایش به صورت لحظه به لحظه بروز میشود و تور ارزان را به شما معرفی میکند. لازم است بدانید دیگر وبسایت وابسته به مودینگ تراول سایت برتر آموز میباشد که سایتی آموزشی در ایران است. مودینگ تراول این وبسایت پربازدید در زمینه فروش و معرفی تورهای مسافرتی یک روزه و چند روزه به همراه تورهای داخلی و خارجی فعالیت میکند. کشور ایران دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی میباشد که نیاز است گردشگران از آنها دیدن نمایند. به همین خاطر تورهای طبیعت گردی در ایران از جمله تورهای بسیار محبوب و پر فروش میباشد که آژانس های بسیاری مجری این تور در ایران هستند. با توجه به اینکه ایران کشوری شیعه و مسلمان است تورهای زیارتی زیادی در ایران اجرا میشود که به مقصد شهر مشهد مقدس میباشد و گردشگران زیادی سالانه به مشهد سفر میکنند.

تورهای محبوب طبیعت گردی

یکی از محبوبترین تورها در ایران تور طبیعت گردی همانند تور فیلبند، تور ماسال، تور نمک آبرود میباشد که گردشگران به صورت تور یک روزه در قالب تور شمال قصد شرکت در این تور گروهی را دارند و سالانه گردشگران بسیار زیادی با این تورها مسافرت میکنند.

تور مشهد

تور مشهد از جمله تورهایی میباشد که در ایران همیشه فعال بوده و و البته جزو تورهای پرفروش ایران نیز میباشد. درخواست برای شرکت در تور لحظه آخری مشهد بسیار زیاد میباشد زیرا با توجه نوسانات قیمت این تور زیارتی عموما قصد دارند به صورت لحظه آخری در این تور شرکت نمایند.

تورهای جنوب ایران

تور کیش و تور قشم جزو تورهایی میباشد که بسیار پر فروش بوده و گردشگران بسیاری برای تفریح این دو جزیره محبوب را انتخاب میکنند. با توجه به لاکچری بودن جزیره کیش عموما در قالب تور لاکچری در این تور شرکت میکنند. البته از تورهای جنوب نام بردیم باید بگوییم تور چابهار و تور بوشهر نیز همانند این تورها بسیار پرفروش میباشد و گرشگران زیادی عازم جنوب ایران میشوند.

تورهای گروهی به شهرهای ایران

باید گفت این تورها خاص ترین تورهای ایران میباشد و هیچ وقت خالی نخواهد بود. اگر قصد دارید طی زمان یک روز از بهترین شهرهای ایران دیدن نمایید میتوانید در تور تهران گردی، تور یزد، تور همدان، تور قزوین، تور زنجان و تور تبریز شرکت نمایید. این تورها عموما یک روزه بوده و مرتبط به یک بخش از شهر میباشد و شما میتوانید از جاذبه های گردشگری آن شهر دیدن نمایید.

سفر به شهرهای تاریخی ایران

مگر میشود از اصفهان و شیراز و کرمان به این راحتی گذشت. شهرهایی که بسیار محبوب بوده و گردشگران بسیار زیادی را چه داخلی و چه خارجی جذب میکند. شما در تور اصفهان میتوانید از جاذبه های گردشگری اصفهان همانند سی و سه پل دیدن نمایید. همچنین در تور شیراز میتوانید از جاذبه های بسیار خاص این شهر همانند تخت جمشید دیدن نمایید. در تور کرمان هم میتوانید جاذبه های بسیاری را مشاهده کنید و تصاویر زیبایی را به ثبت برسانید.

به کدام شهر ترکیه سفر کنیم؟

ترکیه یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا میباشد که در طی سال میلیون ها گردشگر به این کشور سفر میکنند. شما میتوانید در تور استانبول که بزرگترین شهر ترکیه نیز میباشد شرکت کنید، یا در تور آنکارا و تور آنتالیا و حتی تور وان شرکت نمایید و از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهرها دیدن نمایید. اگر قصد خرید دارید قطعا تور ترکیه بهترین پیشنهاد به شما میباشد که باید از مراکز خرید آنها دیدن نمایید.

تفلیس یا ارمنستان؟

تفلیس و ارمنستان دو کشور توریستی در نزدیکی ایران میباشد که گردشگران  بسیار زیادی به این دو کشور از سمت ایران سفر میکنند. اگر قصد دارید به خارج از ایران با قیمتی مناسب سفر کنید قطعا شرکت در تور تفلیس و تور ارمنستان بهترین پیشنهاد به شما میباشد که میتوانید در آن شرکت نمایید.

مشاهده بیشتر ...